Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Anouk geblesseerd net voor halve finale Eurosong
De Nederlandse zangeres Anouk heeft zich geblesseerd tijdens een potje bowlen in Malmö waar ze is vanwege haar deelname aan het Eurovisiesongfestival. Ze heeft een spier in haar bovenbeen verrekt, maar zal dinsdag wel gewoon optreden tijdens de eerste halve finale van Eursong. Dat meldde een woordvoerster van de TROS zondag.
Op een foto die haar manager Kees de Koning op internet heeft geplaatst, is een gevloerde Anouk te zien. Erbij staat: "Even Apeldoorn bellen. Anouk heeft bowling blessure."
De zangeres staat dinsdag in de halve finale van het Eurovisiesongfestival met het liedje Birds. Ook Roberto Bellarosa, de Belgische inzending van dit jaar, treedt dinsdag op. Zaterdag vindt de finale plaats.
Beste van Plus
LEES OOK
Je man ten huwelijk vragen taboe? Bij deze Elense familie bewezen al drie vrouwen het tegendeel
OPROEP. Werd jij ten huwelijk gevraagd door je vrouw of ben jij als vrouw op de knieën gegaan?
Anouk trouwt voor het oog van 40.000 fans: “Ik kan niet wachten om de rest van mijn leven met je door te brengen”
Anouk openhartig in Nederlands programma: “Drie keer in ziekenhuis gelegen met overdosis”
Driemaal is scheepsrecht? Zangeres Anouk en negentien jaar jongere vriend plannen huwelijk op wel erg bijzondere locatie
Bekijk
Hoofdpunten
“Wie praat, die gaat”: daders laten boodschap achter na aanslag bij huis in Eisden
Twee spoorlopers willen op trein stappen in station Schulen: machinist laat hen staan
Maaseik ligt (nog niet) wakker van de hoge windmolens langs de Markt
Houthalense voetballer Omar (33) onverwacht overleden: “Twee weken geleden werd hij papa”
Bekend Truiens café moet de deuren ‘tijdelijk sluiten’ wegens stabiliteitsproblemen
Diplomatieke meesterzet: Duitse bondskanselier Scholz zweeg tot hij z’n zin kreeg