© BELGA
Kristof Calvo stopt als fractievoorzitter van Ecolo-Groen
Midden februari geeft Kristof Calvo de fakkel als fractievoorzitter van Ecolo-Groen door. Hij zal zich als Kamerlid focussen op inhoudelijk werk en gaat aan de slag op het wetenschappelijk bureau van GroenLinks in Nederland. Dat laat Groen weten in een persbericht.
Wat zit er achter vertrek van Kristof Calvo uit nationale politiek?
Co-voorzitter Groen maakt zich “geen zorgen” over vertrek van parlementsleden: “Partij blijft nodig”
Kamerlid Kristof Calvo (Groen) stopt met nationale politiek: “Tijd voor nieuwe wegen en een andere rol”
Kristof Calvo: “Er wordt getreuzeld met hervormingen van pensioenextra’s in Kamer”
Boegbeelden Groen zitten al “te lang” in parlement
Drama dreigt door einde van sociaal tarief voor energie: “Nu al dubbel zo veel mensen met financiële problemen”
Brandweer haalt paarden uit kanaal in Lommel na urenlange reddingsoperatie
Al 170 hectare natuur opgegaan in vlammen bij brand in Hoge Venen, Belgische brandweer vraagt versterking van Duitse collega’s
Alweer een kasteel te koop in Limburg: “Eigenaars staan voor een keuze”
Regi (47) koestert nieuwe hoop op Milk Inc.-reünie: “Het gaat beter met Linda”
Pick-up belandt op betonnen vangrail op E313 in Tessenderlo
Al 170 hectare natuur opgegaan in vlammen bij brand in Hoge Venen, Belgische brandweer vraagt versterking van Duitse collega’s
Opgepakte verdachte voor moord Tamara (33) is ex-vriend. “Hij wilde 400.000 euro. Toen hij dat niet kreeg, is hij het bij haar thuis gaan halen”
Oekraïne zet Belg op zwarte lijst van ‘internationale oorlogssponsors’
Populair boekje van Kind en Gezin ziet er vanaf donderdag anders uit: dit verandert er
Zuhal Demir: “Er is wel degelijk een breed draagvlak bij de Vlaming voor Nationale Parken”