©  Boumediene Belbachir

IN BEELD. Dit zijn de Limburgse veldloopkampioenen

Vorig weekend vonden in Lommel de Limburgse veldloopkampioenschappen plaats. Wij brengen alle podia in beeld:

LEES OOK.Van kletsnatte Baskische cross naar Limburgse titel

SENIORES: 1. Laurens Vanderlinden (SACN); 2. Matthias Gombeer (AVT); 3. Bram Eeckhout (ADD).  

SENIORES: 1. Laurens Vanderlinden (SACN); 2. Matthias Gombeer (AVT); 3. Bram Eeckhout (ADD).  ©  Boumediene Belbachir

JUNIORES: 1. Zjef Ceunen (SACN); 2. Senne Biesmans (ATLA); 3. Robbe Elsen (AVT).  

JUNIORES: 1. Zjef Ceunen (SACN); 2. Senne Biesmans (ATLA); 3. Robbe Elsen (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M35): 1. Pieter Berben (AVT); 2. Ruben Max (ADD); 3. Bert Wouters (AVT).  

MASTERS (M35): 1. Pieter Berben (AVT); 2. Ruben Max (ADD); 3. Bert Wouters (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M45): 1. Yves Kockaerts (ADD); 2. Peter Breuls (ADD); 3. Mark Vangrieken (AVT).  

MASTERS (M45): 1. Yves Kockaerts (ADD); 2. Peter Breuls (ADD); 3. Mark Vangrieken (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M40): 1. Steven Heemskerk (ATLA); 2. Geert Schroven (LOOI); 3. Vincent Nardozza (ATLA).  

MASTERS (M40): 1. Steven Heemskerk (ATLA); 2. Geert Schroven (LOOI); 3. Vincent Nardozza (ATLA).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M45): 1. Suzy Tijskens (SACN); 2. Hilde Schroven (SACN).  

MASTERS (M45): 1. Suzy Tijskens (SACN); 2. Hilde Schroven (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M40): 1. Katleen Boeckx (LOOI); 2. Els Jamaer (ADD); 3. Elsje Bollen (ATLA).  

MASTERS (M40): 1. Katleen Boeckx (LOOI); 2. Els Jamaer (ADD); 3. Elsje Bollen (ATLA).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M35): 1. Leentje Hellemans (ADD); 2. Sarah Verjans (TACT); 3. Linde Lenaerts (ATLA).  

MASTERS (M35): 1. Leentje Hellemans (ADD); 2. Sarah Verjans (TACT); 3. Linde Lenaerts (ATLA).  ©  Boumediene Belbachir

SENIORES: 1. Anne Schreurs (GENK); 2. Jet Driesen (ACA); 3. Antje Valkeneers (AVT).  

SENIORES: 1. Anne Schreurs (GENK); 2. Jet Driesen (ACA); 3. Antje Valkeneers (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

JUNIORES: 1. Fien Peusens (ATLA); 2. Lena Eskens (TACT); 3. Britt Vanherle (ADD).  

JUNIORES: 1. Fien Peusens (ATLA); 2. Lena Eskens (TACT); 3. Britt Vanherle (ADD).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Alexander Volders (AVT); 2. Tuur Mertens (AVT); 3. Laurens Ledeganck (LOOI).  

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Alexander Volders (AVT); 2. Tuur Mertens (AVT); 3. Laurens Ledeganck (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M75): 1. Pierre Hulsmans (LOOI).  

MASTERS (M75): 1. Pierre Hulsmans (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M50): 1. Pascal Van Marcke (ACA); 2. Alain Schutjes (DAL0); 3. Lode Raskin (ADD).  

MASTERS (M50): 1. Pascal Van Marcke (ACA); 2. Alain Schutjes (DAL0); 3. Lode Raskin (ADD).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M55): 1. Patrick Vandebosch (ADD); 2. Karel Teunkens (DALO); 3. Dirk Swalens (AVT).  

MASTERS (M55): 1. Patrick Vandebosch (ADD); 2. Karel Teunkens (DALO); 3. Dirk Swalens (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M50): 1. Pascal Van Marcke (ACA); 2. Alain Schutjes (DAL0); 3. Lode Raskin (ADD).  

MASTERS (M50): 1. Pascal Van Marcke (ACA); 2. Alain Schutjes (DAL0); 3. Lode Raskin (ADD).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M70): 1. Jan Sleurs (SACN); 2. Johan Stinckens (SACN).  

MASTERS (M70): 1. Jan Sleurs (SACN); 2. Johan Stinckens (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M60): 1. Ludo Werckx (ACA); 2. Jos Reynders (LOOI); 3. Tony Slootmakers (SACN).  

MASTERS (M60): 1. Ludo Werckx (ACA); 2. Jos Reynders (LOOI); 3. Tony Slootmakers (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M65): 1. Marc Hiemeleers (ACA); 2. Edouard Pelgrims (ACA); 3. Kris Govaerts (ACA).  

MASTERS (M65): 1. Marc Hiemeleers (ACA); 2. Edouard Pelgrims (ACA); 3. Kris Govaerts (ACA).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Alexander Volders (AVT); 2. Tuur Mertens (AVT); 3. Laurens Ledeganck (LOOI).  

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Alexander Volders (AVT); 2. Tuur Mertens (AVT); 3. Laurens Ledeganck (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M70): 1. Mia Palmans (SACN). 

MASTERS (M70): 1. Mia Palmans (SACN). ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M60): 1. Els Geerits (AVT); 2. Irene Hamblok (DALO).  

MASTERS (M60): 1. Els Geerits (AVT); 2. Irene Hamblok (DALO).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M55): 1. Liliane Coomans (LOOI); 2. Margot Swinnen (SACN); 3. Renata Sterken (AVT).  

MASTERS (M55): 1. Liliane Coomans (LOOI); 2. Margot Swinnen (SACN); 3. Renata Sterken (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Ilio Kopriva (AVT); 2. Arne Landuyt (AVT); 3. Finn Ballet (ACA).  

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Ilio Kopriva (AVT); 2. Arne Landuyt (AVT); 3. Finn Ballet (ACA).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M65): 1. Frieda Hendrikx (SACN); 2. Maria Van Zand (ACA); 3. Elianthe Didden (SACN).  

MASTERS (M65): 1. Frieda Hendrikx (SACN); 2. Maria Van Zand (ACA); 3. Elianthe Didden (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Ilio Kopriva (AVT); 2. Arne Landuyt (AVT); 3. Finn Ballet (ACA).  

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Ilio Kopriva (AVT); 2. Arne Landuyt (AVT); 3. Finn Ballet (ACA).  ©  Boumediene Belbachir

CADETTEN (1ste jaars): 1. Nand Put (LOOI); 2. Witse Vandeweyer (SACN); 3. Thomas Debaere (AVT).  

CADETTEN (1ste jaars): 1. Nand Put (LOOI); 2. Witse Vandeweyer (SACN); 3. Thomas Debaere (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

CADETTEN (2de jaars): 1. Tuur Gijbels (AVT); 2. Daan Ardui (AVT); 3. Thor Willems (ACA).  

CADETTEN (2de jaars): 1. Tuur Gijbels (AVT); 2. Daan Ardui (AVT); 3. Thor Willems (ACA).  ©  Boumediene Belbachir

CADETTEN (1ste jaars): 1. Ylva Vertessen (ADD); 2. Lisa Du Tré (LOOI); 3. Ibtisam Taha (GENK).  

CADETTEN (1ste jaars): 1. Ylva Vertessen (ADD); 2. Lisa Du Tré (LOOI); 3. Ibtisam Taha (GENK).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Marthe Nyssen (ADD); 2. Eline Debaere (AVT); 3. Indy Lagarde (SACN).  

SCHOLIEREN (1ste jaars): 1. Marthe Nyssen (ADD); 2. Eline Debaere (AVT); 3. Indy Lagarde (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Hannah Enkels (LOOI); 2. Nina Van Pelt (LOOI); 3. Marie Tijtgat (ADD).  

SCHOLIEREN (2de jaars): 1. Hannah Enkels (LOOI); 2. Nina Van Pelt (LOOI); 3. Marie Tijtgat (ADD).  ©  Boumediene Belbachir

MASTERS (M50): 1. Elly Verhoeven (DALO); 2. Anja Vanoppen (DALO); 3. Edith Van Rosendaal (ATLA).  

MASTERS (M50): 1. Elly Verhoeven (DALO); 2. Anja Vanoppen (DALO); 3. Edith Van Rosendaal (ATLA).  ©  Boumediene Belbachir

MINIEMEN (2de jaars): 1. Lander Loomans (SACN); 2. Lars Winters (GENK); 3. Jappe De Ridder (ACA).  

MINIEMEN (2de jaars): 1. Lander Loomans (SACN); 2. Lars Winters (GENK); 3. Jappe De Ridder (ACA).  ©  Boumediene Belbachir

PUPILLEN (1ste jaars): 1. Fleur Jans (AVT); 2. Nienke Stessens (SACN); 3. Ana-Julia Santos Carvalho (GENK).  

PUPILLEN (1ste jaars): 1. Fleur Jans (AVT); 2. Nienke Stessens (SACN); 3. Ana-Julia Santos Carvalho (GENK).  ©  Boumediene Belbachir

MINIEMEN (2de jaars): 1. Lio Ramaekers (LOOI); 2. Maxime Voorter (GENK); 3. Willemijn Driessen (GENK).  

MINIEMEN (2de jaars): 1. Lio Ramaekers (LOOI); 2. Maxime Voorter (GENK); 3. Willemijn Driessen (GENK).  ©  Boumediene Belbachir

CADETTEN (2de jaars): 1. Kyra Verdonck (LOOI); 2. Emma De Paepe (GENK); 3. Laure Saenen (LOOI).  

CADETTEN (2de jaars): 1. Kyra Verdonck (LOOI); 2. Emma De Paepe (GENK); 3. Laure Saenen (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

MINIEMEN (1ste jaars): 1. Nicolas Van Tornout (ACA); 2. Matteo Giardini (ADD); 3. Ferde Saenen (LOOI).  

MINIEMEN (1ste jaars): 1. Nicolas Van Tornout (ACA); 2. Matteo Giardini (ADD); 3. Ferde Saenen (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

PUPILLEN (2de jaars): 1. Lise Huys (LOOI); 2. Esther Thijs (ATLA); 3. Etoilia Gorrens (AVT).  

PUPILLEN (2de jaars): 1. Lise Huys (LOOI); 2. Esther Thijs (ATLA); 3. Etoilia Gorrens (AVT).  ©  Boumediene Belbachir

MINIEMEN (1ste jaars): 1. Ans Michiels (DALO); 2. Geike Geens (LOOI); 3. Mien Vliegen (SACN).  

MINIEMEN (1ste jaars): 1. Ans Michiels (DALO); 2. Geike Geens (LOOI); 3. Mien Vliegen (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

PUPILLEN (2de jaars): 1. Giel Devos (ACA); 2. Lennert Saenen (LOOI); 3. Mathieu Descamps (LOOI).  

PUPILLEN (2de jaars): 1. Giel Devos (ACA); 2. Lennert Saenen (LOOI); 3. Mathieu Descamps (LOOI).  ©  Boumediene Belbachir

PUPILLEN (1ste jaars): 1. Tuur Verheyen (SACN); 2. Lucas Gabriëls (BREE); 3. Ruud Mennen (SACN).  

PUPILLEN (1ste jaars): 1. Tuur Verheyen (SACN); 2. Lucas Gabriëls (BREE); 3. Ruud Mennen (SACN).  ©  Boumediene Belbachir

Aangeboden door onze partners

Niet te Missen

Meest Recent