© Hollandse Hoogte / Anneke Janssen
Anouk verwijdert foto met Ali B van Instagram
Nog voordat bekend is wat de rol van Ali B is in het schandaal rond The voice of Holland, lijkt Anouk al helemaal klaar met haar voormalige collega-coach. De zangeres heeft een foto waar ze op stond met de rapper van haar Instagram-pagina verwijderd.
Anouk en Ali B konden het juist altijd goed met elkaar vinden. Aan het begin van de coronacrisis nam de zangeres nog een cover van een liedje van de rapper op toen ze vastzat in Marokko. Ze wilde hem daarmee bedanken voor alle hulp die hij voor haar had geregeld.
Ali B, tegen wie inmiddels twee aangiftes zijn gedaan, reageerde destijds met tranen in de ogen op het liedje van Anouk. “Ik ben gewoon weer aan het janken, ik zweer het. Super grappig en super mooi gedaan. Love you”, reageerde hij.
Anouk maakte zondag al bekend dat ze naar aanleiding van de gebeurtenissen niet meer wil terugkeren bij The voice of Holland. “Het is gewoon een corrupte bende”, zei de zangeres in een video op haar Instagram-account. “Ik wil niet werken waar jarenlang een aantal mannen misbruik heeft gemaakt van hun positie, en waar er bewust voor is gekozen om het stil te houden en de andere kant op te kijken. Dat kan echt niet.”
Beste van Plus
LEES OOK
Geen vervolging in één zedenverdenking ‘The Voice of Holland’: onderzoek nog bezig
Advocaten van Marco Borsato reageren op onthullingen in ‘BOOS’-reportage: “Aantijgingen niet feitelijk gecheckt”
Linda de Mol komt terug op seksueel misbruik bij ‘The Voice of Holland’: “De grond verdween onder mijn voeten”
Linda de Mol komt terug op beschuldigingen van grensoverschrijdend gedrag bij ‘The Voice of Holland’: “De grond verdween onder mijn voeten”
John de Mol wist mogelijk van meer meldingen over seksueel grensoverschrijdend gedrag van Jeroen Rietbergen
Bekijk
Hoofdpunten
LIVE DEADLINE DAY. KRC Genk kaapt vervanger Onuachu weg voor neus van Anderlecht, Thorgan Hazard naar PSV
Emotionele Paul Onuachu: “Dag van gemengde gevoelens, maar dit is vervulling van mijn kinderdroom”
Kaapt Racing Genk spits voor de neus van Anderlecht weg? Nigeriaan Arokodare moet vertrokken Paul Onuachu vervangen
Standard vangt vier miljoen voor Raskin en Amallah, maar grijpt naast nieuwe spits
Opvallende transfer voor Genk Ladies: vriendin Carstensen tekent
Landens echtpaar thuis overvallen met wapen: Joseph (77) krijgt hartinfarct