
Rock Werchter en Tomorrowland organiseren samen nieuw festival
Rock Werchter en Tomorrowland slaan de handen in elkaar voor een nieuw tweedaags festival in Brussel. Met muziek én kunst. CORE festival vindt al dit jaar plaats op 27 en 28 mei. Een line-up is er nog niet, maar ze beloven alvast “een eclectische mix” aan genres. De preregistratie is nu open.
“CORE festival wil elk zintuig prikkelen. Natuur, muziek en kunst vormen het hart van een innemende totaalervaring”, zo klinkt het in het persbericht. Binnenkort stelt de organisatie de line-up en zijn kunstinstallatieparcours voor. De voorverkoop start op 23 februari, de algemene ticketverkoop begint op 24 februari. Pre-registeren kan nu al via corefestival.com.
Op 27 en 28 mei in het Brusselse Ossegempark aan het Atomium zal op vier podia van ’s middags tot middernacht “een bijzonder eclectische line-up” te zien zijn. En dus ook verschillende genres, gaande van quality indie, hiphop, electronica, hyperpop en alternative dance. Er zullen unieke kunst-, geluids- en lichtinstallaties staan. Het festival zet daarnaast ook in op foodbeleving.
(Lees verder onder de foto)

© rr
De organisaties van Rock Werchter en Tomorrowland bundelen hiervoor hun krachten en kennis. “De organisatoren vullen mekaar aan en delen dezelfde ambitie”, klinkt het. “De setting van CORE Festival is groen en intiem, het concept verfrissend en origineel.” Ze hopen tot 25.000 bezoekers per dag te verwelkomen, niet alleen Belgische, maar ook internationale festivalgangers. Voor een dagticket tel je 67 euro neer, een weekendticket heb je al vanaf 123 euro. Er zullen ook vip-tickets en packages inclusief hotelovernachting aangeboden worden.

© ERIC DANHIER / EDANHIER
LEES OOK
Meer vrouwen op grote festivals, Pukkelpop is beste leerling: “Het succes van artiesten als Charlotte de Witte werkt stimulerend”
Tomorrowland opent ‘magische woestijnoase’ in Dubai
Helikopterpiloot die vipvluchten naar Tomorrowland uitvoerde, krijgt 9 jaar cel voor cocaïnesmokkel
Waarom kleine festivals (voorlopig) niet panikeren na uitbreiding van de grote jongens
Antwerpse dj Netsky (33) aan de knoppen op Tomorrowland Winter: “Verrassing met dé stem van het festival”
Lees meer
VOOR ABONNEES
Niet te Missen
Droogte laat zich voelen: nu al schade voor Limburgse landbouw en natuur
Tientallen bestuurders met gsm in de hand verliezen rijbewijs: “Komen veel tranen bij kijken”
Brouns en Mertens leggen eed af na boerenprotest tegen stikstofakkoord
De beschuldigen op proces-Aquino geprofileerd: van narcistische calimero tot zwakbegaafde pispaal
Moet je stekkers uittrekken, mag je douchen en andere vragen over onweer
Meest Recent
Jan Vertonghen krijgt volgend seizoen bij Benfica Roger Schmidt als trainer
Heracles ziet degradatiespook opdoemen na zware nederlaag in heenduel tegen Excelsior
Mag energieleverancier mijn contract beëindigen of aanpassen? Al meer dan 4.000 klachten dit jaar
Eintracht Frankfurt wint Europa League na verlengingen en strafschoppen, Aaron Ramsey antiheld bij Rangers
Streekproductenmarkt bij de Jambrouwerij in Val-Meer op zondag 22 mei
Doe mee met de Goesting Fietschallenge!
FIETSEN. Van wijngaarden tot mergelgroeven, een fijne rit door Haspengouw
Fietstip van een peloton rockers: 50 km door Haspengouw via knooppunten
De Limburgse Wandelchallenge: op safari in Bosland, op zoek naar de ‘big five’
Filmtip: beste actrice in Cannes speelt ‘The Worst Person in the World’ op het witte doek