© Greg Allen/Invision/AP
Elton John staat ‘doodsangsten’ uit tijdens driedubbele noodlanding door storm Franklin: “Afschuwelijk om te zien”
Elton John heeft maandag doodsangsten uitgestaan tijdens storm Franklin, zo meldt The Sun. De 74-jarige Britse popzanger was onderweg naar een optreden in New York toen zijn privévliegtuig getroffen werd door rukwinden van meer dan 130 kilometer per uur en vervolgens ook nog eens te maken kreeg met een hydraulische storing.
Ongeveer een uur na het opstijgen in het Britse Hampshire - op een moment dat het vliegtuig op ongeveer 3.000 meter hoogte vloog - kreeg de piloot van Elton John de melding dat er iets mis was. Een hydraulische storing. Er zat niets anders op dan opnieuw contact op te nemen met de luchthaven waar ze vertrokken waren en rechtsomkeer te maken.
Maar daarmee waren de problemen niet van de baan. Op dat moment raasde storm Franklin door het Verenigd Koninkrijk en werd het privévliegtuig (dat volgens Britse media zo’n 80 miljoen euro gekost heeft) getroffen door rukwinden van meer dan 130 kilometer per uur.
Noodlanding
Een eerste noodlanding moest worden gestaakt omwille van de te hevige wind, idem voor een tweede poging. “Het vliegtuig kon niet landen, het was afschuwelijk om te zien”, zo meldt een getuige aan The Sun. Pas bij een derde poging werd de Britse popster veilig aan de grond gezet.
Hoewel de 74-jarige zanger naar verluidt “geschokt” was door de beproeving, stapte hij enkele uren later toch opnieuw het vliegtuig in richting New York. Hij was zelfs nog op tijd voor zijn optreden. The show must go on, nietwaar?
Elton John in het Sportpaleis: “Het afscheid werd een magistrale verrijzenis” ****
Prins Harry in de rechtbank: “Mijn familie heeft informatie achtergehouden”
Sam Smith krijgt een marmeren penis van Ed Sheeran: “Hij doet dat wel vaker”
Biden beroert Elton John tot tranen toe met eerbetoon in Witte Huis
Britney Spears brengt klassieker opnieuw uit in duet met Elton John: “Britney is terug!”
Uitslaande dakbrand in kleuterschool ‘t Wezeltje in Veldwezelt: “Gelukkig waren er geen kleuters aanwezig”
Vier kinderen overleefden 40 dagen in de jungle: “Die hebben voor mekaar gevochten, letterlijk en figuurlijk”
Waarom België koploper is in allergieën… en dat onze eigen schuld is
Progeriapatiënt Michiel wordt 25: “Net hersteld van zware openhartoperatie”
Gespot in een… tank: Thibaut Courtois amuseert zich rot tijdens vrijgezellenweekend, verloofde Mishel gaat wild met bikiniparty
Honderden motards nemen afscheid van Genks cultfiguur Willy: “Indrukwekkend en hartverwarmend”