Auteur Qadir Nadery uit Leopoldsburg is genomineerd voor de Publieksprijs van de Ultimas, de Vlaamse Cultuurprijzen. — © Jill Delsaux
Gevlucht van Afghanistan naar Leopoldsburg, en nu is Qadir genomineerd voor Vlaamse Cultuurprijs
Leopoldsburg -
Qadir Nadery uit Leopoldsburg is genomineerd voor de Publieksprijs bij de Ultimas, de Vlaamse Cultuurprijzen. Qadir schreef een boek over zijn vlucht uit Afghanistan. De Nederlandse Taalunie gaat die roman aanbevelen in scholen.
Karel Moors
LEES OOK
Op zoek naar meer verhalen van Vlaanderen: ga Tom Waes achterna in de mooiste geschiedkundige musea
Hasseltse balletjuf van topdansers zoekt zaaltje: “Desnoods doe ik onder een brug verder”
Gezocht: Limburgse jongeren die de clown willen uithangen
Zangkoor Noorderklanken scheert muzikale toppen tijdens jubileumconcert
Dans, acrobatie en circus voor alle leeftijden: tijd om tickets te bestellen voor het populaire Krokusfestival
Bekijk
Hoofdpunten
Appeltans kiest voor topadvocaat (en legt zo strategie al op tafel)
Minister Demir scherp voor stad Genk: “Erkenning moskeeën is nachtmerrie”
Papa van Sanda Dia toont de vuile schoenen van zijn zoon: “Dit is het enige wat me nog rest van hem”
Afscheidnemende Frank Deboosere sinds jaar en dag getrouwd met Hamontse ‘weervrouw’
Diepenbekenaar wil zelf windmolen bouwen in zijn tuin: heeft dat zin?
Onderzoek hoe gezond je tuin is: “We willen in heel Limburg theezakjes in de grond”
Lees meer
Meest Recent
Met Meryl Streep als laatste levende walvis wil serie ‘Extrapolations’ je doen nadenken over klimaatcrisis
Mediatycoon Rupert Murdoch (92) is opnieuw verloofd
Heeft de mol een geniaal afleidingsmanoeuvre uitgekiend? Dit zijn de theorieën over ‘De mol’
Experts over het kinderloze verdriet van minister Verlinden: “Dit kan vaak op minder empathie rekenen”
Bruce Willis spreekt voor het eerst voor de camera sinds diagnose, echtgenote is emotioneel: “Ik ben de dag begonnen met te huilen”