
© AFP
Netflix wil eind dit jaar uitpakken met goedkoper abonnement waarin kijker reclame voorgeschoteld krijgt
Netflix wil tegen het eind van dit jaar al een goedkoper abonnement aanbieden waarbinnen de kijkers advertenties te zien krijgen. Dat heeft de directie van het bedrijf laten weten aan het personeel, zo schrijft The New York Times op basis van bronnen binnen Netflix.
Vorige maand pakte Netflix uit met opmerkelijk nieuws: het zou een goedkoper abonnement willen lanceren waarin advertenties te zien zijn. Zo zou de streamingdienst dat betaalbaar willen houden. Jarenlang was dat ondenkbaar: geen reclame was een van de ankerpunten van Netflix. Door het krimpende aantal abonnees en de dalende inkomsten wil het daar nu versneld van afwijken.
De directieleden hebben het personeel ervan op de hoogte gebracht dat het nieuwe abonnement al in de laatste drie maanden van 2022 gelanceerd zou kunnen worden. In de nota die aan het personeel bezorgd werd, staat volgens de bronnen van The New York Times ook dat Netflix versneld gaat beginnen met beletten dat abonnementen en wachtwoorden gedeeld worden tussen gebruikers die niet van hetzelfde gezin zijn.
LEES OOK
Hoe bouw je een sekskamer? Netflix geeft antwoord in een nieuwe serie
OPROEP. Verlof of nachtje door? Hoe ga jij de laatste afleveringen van Netflix-hit ‘Stranger Things’ kijken?
Netflix ontslaat nog eens 300 mensen om kosten onder controle te krijgen
RECENSIE. ‘Peaky blinders’ op Netflix: Het laatste plan van Tommy Shelby
Twee acteurs uit Netflix-serie omgekomen bij auto-ongeluk in Mexico, zes anderen gewond
Lees meer
VOOR ABONNEES
Niet te Missen
Ophoven in de ban van bizar ongeval: “Hij knoopte nog rustig zijn veters en wandelde dan weg”
Eén op de drie tachtigplussers weigert tweede boosterprik: “Maar nu willen sommigen toch”
Klant filmt gewapende overval op drukbezocht tankstation Bruno in Genk
Fanfaremuziek en poolparty trappen dag twee van Rampage op gang
Hoe Poetin alweer burgerdoden in Oekraïne probeert weg te liegen
Meest Recent
Het moet niet altijd keihard raven zijn: Rampage is ook een beetje kermis
VOORBEREIDING LIMBURGSE CLUBS. Monsterscore voor KRC Genk tegen Heist
Premier Alexander De Croo op Rock Werchter: “Festivals in ons land zijn wereldtop”
Jongeren leren vissen bij De Voorn in Maasmechelen
Jacuzzi, massages en een kapsalon: Rock Village, de camping op Rock Werchter voor wie wat luxe wil
PODCAST. Beringenaar Mauro Pawlowski op cruise met zatte Engelsen: "You fucking nazi's"
Alicia Vikander schittert in satire ‘Irma Vep’
OPROEP. Verlof of nachtje door? Hoe ga jij de laatste afleveringen van Netflix-hit ‘Stranger Things’ kijken?
PODCAST. Hoe Otto-Jan Ham een bijna-dealerervaring beleefde met de Britse band The Kooks
PODCAST. Hoe ILA dol is op haar fans, maar niet per se op hun speeksel