Kevin De Bruyne trekt zijn voetbalschoenen aan in Drongen. — © Het Nieuwsblad
Kevin De Bruyne duikt onverwachts op in Drongen en trekt zelf zijn voetbalschoenen aan
Eigenlijk was zijn aankomst voorzien voor zaterdag, maar vrijdag was Kevin De Bruyne onverwachts al aanwezig op zijn eigen voetbaltoernooi, de KDB Cup. Hij trok zelfs zijn voetbalschoenen aan en speelde een wedstrijdje mee, eerst met bekende Vlamingen, daarna ook met de G-sporters.
De superster van Manchester City is zaterdag te gast op het toernooi om met kinderen op de foto te gaan en handtekeningen uit te delen. Maar vrijdag bracht De Bruyne ook al een blitzbezoek aan het jeugdtoernooi op de terreinen van KVE Drongen.
De KDB Cup werd vrijdag voor het eerst geopend met een vriendschappelijk ‘BV-toernooi’. Onder meer Erik Van Looy, Andy Peleman, Average Rob, Matteo Simoni en Aster Nzeyimana trokken hun voetbalschoenen aan. Nadien werd er ook een feestje gebouwd in Drongen.

Verrassing: ‘King Kev’ komt toe in Drongen. — © FVV

Een kus van mama Anne, die ook aanwezig was in Drongen. — © FVV
Vrijdag rond 15.30 uur dook De Bruyne plots zelf onaangekondigd op. ‘King Kev’ werd na een snelle kus van zijn mama, Anne, begeleid door security en meteen naar een afgeschermde zone gebracht. De jonge voetballertjes op het toernooi probeerden een glimp op te vangen van hun idool.

De Bruyne werd bij aankomst meteen naar een afgeschermde tent gebracht. — © FVV

Heel wat voetballertjes probeerden een glimp op te vangen van hun idool. — © FVV
Het duurde niet lang tot De Bruyne zelf zijn voetbalschoenen aantrok om de tweede helft mee te spelen in het team van Aster Nzeyimana. Scheidsrechter van dienst was Frank De Bleekere. Ook in het publiek dook bekend volk op: actrices Lize Feryn en Charlotte Timmers supporterden mee.
De Bruyne hield het rustig en scoorde niet, maar gaf wel een assist aan Mathieu Terryn, die de bal binnen tikte. Na een klein uur was de match voorbij.

© FVV

Met Aster Nzeyimana en Frank Boeckx. — © FVV

De scheidsrechter van dienst was Frank De Bleekere. — © FVV
Na enkele foto’s met de bekende Vlamingen speelde De Bruyne daarna nog een wedstrijdje met de ‘G-sporters’ Ook de Special Devils waren vrijdag namelijk uitgenodigd op de opening van de KDB Cup.
Het gaat om een nationale voetbalploeg voor mensen met een verstandelijke beperking, geleid door coach Piet den Boer. De Bruyne ruilde van truitje en speelde met de G-sporters tegen Team Aster. De Bruyne speelde voorzichtig, maar genoot duidelijk met volle teugen van zijn toernooi en dolde met de andere spelers.

© FVV

© FVV

© FVV
Zaterdag keert de Bruyne nog eens terug naar Drongen, wanneer de jeugdploegen van een hele reeks Europese toppers het tegen elkaar opnemen in de echte KDB Cup. De Bruyne komt het toernooi bezoeken rond het middag uur. Wie erbij wil zijn, moet een ticket kopen via www.kdbcup.be.
LEES OOK.Kevin De Bruyne komt titel vieren in Drongen: “We mikken op 10.000 bezoekers”

Ook Mathieu Terryn, Average Rob en Matteo Simoni speelden mee. — © FVV

Aan de overzijde speelde Guga Baúl mee. — © FVV

Ook Andy Peleman nam het op tegen het team van Aster en Kevin. — © FVV

© FVV
VOOR ABONNEES
Niet te Missen
Ontslagen stadsarbeider vrijgesproken voor diefstal uit Hasselts containerpark
Steeds meer Belgen gaan voor hun 65ste met pensioen: motiveren deze maatregelen ons om langer te werken?
585 bestuurders voor politierechter na intrekking rijbewijs voor gsm-gebruik
Quinten Hermans na “karaktermoord” door Intermarché: “Juiste keuze gemaakt door ploeg te verlaten”
Parkeigenaar Gillis wil af van arbeidsmigranten op zijn vakantiepark: “Ik blijf niet betalen hè”
Meest bekeken video's
Meest Recent
Dolenthousiaste Inter-fans bestormen wagen van Romelu Lukaku en weten het zeker: “Hij zal ons weer kampioen maken”
Van schilder tot profvoetballer: Stan Braem kan bij Zulte Waregem voetbalsprookje schrijven
Wie volgt AA Gent op als bekerwinnaar? Dit is de loting van de Beker van België
Tourfavoriet Tadej Pogacar verliest wegkaptein Matteo Trentin na positieve coronatest
Politie Voeren krijgt hulp van slimme ANPR-camera voor politiekantoor
PODCAST. Hoe Otto-Jan Ham een bijna-dealerervaring beleefde met de Britse band The Kooks
PODCAST. Hoe ILA dol is op haar fans, maar niet per se op hun speeksel
Hoe Meau een beetje verliefd werd op ons allemaal (en andersom)
GEPROEFD. Voetjes onder tafel bij een ex-voetbalprof die zijn hart verloren heeft aan la douce France
PODCAST. Hoe Pukkelpop is voortgekomen uit Chokri’s liefde voor festivals