© VTM
Prinses Delphine ontdekt Tomorrowland: “Door dit festival ben ik trots om Belg te zijn”
Prinses Delphine van Saksen-Coburg werd zaterdag samen met haar echtgenoot Jim O’Hare gespot in de backstage van Tomorrowland.
wverBron: VTM
Het is een droom die eindelijk uitkwam, want Delphine wilde het festival in Boom al lange tijd bezoeken. “Ik had er al zoveel over gehoord”, vertrouwde ze de pers toe. “Het is nog beter dan ik had verwacht. Het is stijlvol en ziet er goed uit.”
Prinses Delphine is dan ook een bijzonder grote fan van technomuziek: “Ik jog op techno en werk met techno. Door dit festival ben ik ontzettend trots om Belg te zijn.”
LEES OOK
Amber Broos, van ‘Tomorrowland’-groentje naar de mainstage op Tomorrowland Winter in een jaar tijd: “Mijn vader heeft mij muzikaal gevormd”
Zijn deze Limburgse Masked Singers nu al ontmaskerd? Vlinder is volgens ons zeker deze blondine
Tomorrowland 2023 is volledig uitverkocht
Viktor Verhulst en Kobe Ilsen komende zomer op Tomorrowland: “Dit gebeurde net”
Ook eerste deel van internationale tickets voor Tomorrowland uitverkocht
Bekijk
Hoofdpunten
LIVE. Interessante groep met Pedersen, Trentin en Van Hooydonck ontsnapt uit peloton in achtervolging op vlucht
Opgave Wellens, ook Van Aert gehinderd: roekeloze actie van renner Bahrain-Victorious zorgt voor enorme ravage, Pool wordt uit koers genomen
Wellens overgebracht naar ziekenhuis Oudenaarde na massale val tijdens Ronde van Vlaanderen
Anne-Sophie (19) uit Beverlo is ongeneeslijk ziek en brengt pakkend verhaal: “Ik ga dood… ik ben bang”
Aanslag in Antwerpen gelinkt aan drugsmilieu: ouderlijk huis van verdachte in Sky-dossier geviseerd
Fiets van Yves valt van auto tijdens rit op snelweg: wie betaalt de schade?