Let op met waterflesje in auto, tuinslang en airco: 10 dingen waar je voor moet uitkijken nu hittegolf hoogtepunt bereikt
Het is officieel: we maken de eerste hittegolf van het jaar mee. Het wordt vandaag en morgen nog puffen en zweten want het KMI voorspelt dit weekend nog steeds maximumtemperaturen tot zo’n 35 graden. Van opletten met waterflesjes in de auto tot het gevaar van de tuinslang: wij geven je tien tips mee om de hittegolf te overleven.
Laurence Torck
LEES OOK
Spanje kent uitzonderlijke hitte, ook op Groenland recordtemperaturen gemeten
Dorre plekken in je gazon? Door deze beestjes zijn veel tuinen toch nog niet zo groen
Studie: “Hitte bedreigt 71 procent van de voedselproductie tegen 2045”
Zomer 2022 de droogste sinds 1991, elke dag in augustus boven 20 graden
Hete zomer van 2022 is normale zomer in 2035: “Toestand is veel erger dan gedacht”
Bekijk
Hoofdpunten
LIVE. Sterke groep met Trentin en Asgreen komt aan de kop van de koers, en krijgt speelruimte van het peloton
Wellens overgebracht naar ziekenhuis Oudenaarde met een sleutelbeenbreuk na massale val tijdens Ronde van Vlaanderen
Roekeloze actie van renner Bahrain-Victorious zorgt voor enorme ravage, Pool wordt uit koers genomen en biedt excuses aan: “Een grote inschattingsfout”
Ongeluk met rubberboot op Maas in Maastricht: één drenkeling overleden
Nieuwe schepen van Financiën kondigt meteen besparingen aan in Sint-Truiden: “Dit is geen cadeau”
Aanslag in Antwerpen gelinkt aan drugsmilieu: ouderlijk huis van verdachte in Sky-dossier geviseerd
Lees meer
Meest Recent
Demir: “Overbevolking gevangenissen mag geen reden zijn om iedereen onder elektronisch toezicht te plaatsen”
Aanslag in Antwerpen gelinkt aan drugsmilieu: ouderlijk huis van verdachte in Sky-dossier geviseerd
Meisje (3) overleden na incident in Brasschaat: twee familieleden gearresteerd
België zoekt deal met Nederland om Kris Peeters te laten aanblijven bij Europese Investeringsbank
Vader van zieke Lara rijdt emotionele Ronde: “Wat is dag afzien in vergelijking met wat zij ondergaat?”