© AP
Jannik Sinner stoot door naar kwartfinales op US Open
Bron: BELGA
De Italiaan Jannik Sinner (ATP 13) heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de US Open. Hij was in de vierde ronde te sterk voor de Wit-Rus Ilya Ivashka (ATP 73).
Het werd 6-1, 5-7, 6-2, 4-6 en 6-3 en drie uur en 48 minuten tennis. In de volgende ronde speelt Sinner tegen de Spanjaard Carlos Alcaraz (ATP 4) of de Kroaat Marin Cilic (ATP 17).
Het is de eerste keer dat de 21-jarige Sinner de kwartfinales bereikt in New York. Vorig jaar sneuvelde hij in de achtste finales. Eerder dit seizoen haalde de Italiaan ook de laatste acht op de Australian Open en Wimbledon.
LEES OOK
De kroonprins van het tennis is opgestaan: “Carlos Alcaraz zit nog maar aan zestig procent van zijn potentieel”
Iga Swiatek beklimt de troon van Serena Williams: heeft het vrouwentennis een nieuwe queen?
Tsjechen Katerina Siniakova en Barbora Krejcikova winnen dubbelspel US Open
Wie wordt de nieuwe prins van het tennis? Jonkies Casper Ruud en Carlos Alcaraz strijden in US Open om allereerste grand slam … en de nummer 1-positie
21-jarige Iga Swiatek is trots op zichzelf na titel op US Open: “Dit had men niet verwacht”
Bekijk
Hoofdpunten
ANALYSE. Onze chef sport ziet historische Duivels: “Toch nog Gouden Generatie?”
Twee op twee voor Tedesco: Rode Duivels laten het donderen in Keulen na blitzstart en snelle counters
ONZE PUNTEN. Masterclass van KDB, één Rode Duivel gebuisd
Domenico Tedesco: “Wissel Trossard was tactische keuze”
REACTIES. Kevin De Bruyne kan opnieuw glimlachen: “Goed om te zien dat we zo goed kunnen spelen, het was een leuke match”
EK-KWALIFICATIES. Spanje verrassend onderuit bij Schotland, Kroatië haalt het van Turkije