Vivianne Heijnen en Lydia Peeters, twee Limburgse vrouwen aan het politieke stuur van de grensoverschrijdende mobiliteit. — © Luc Daelemans
Dan toch verbinding tussen Limburgen? “We geloven in grensoverschrijdend openbaar vervoer”
Geleen -
Al decennia wordt er over betere verbindingen tussen beide Limburgen gesproken, maar op het terrein blijft het dode letter. Is er met twee Limburgse vrouwen op topposities beterschap in zicht? We spraken met Vlaams minister van Mobiliteit Lydia Peeters (Open Vld) en de Nederlandse staatssecretaris van infrastructuur Vivianne Heijnen (CDA).
Timmie van Diepen en Hans Goossen
Beste van Plus
LEES OOK
Wat doen Nederlandse treinen in Hasselt? “Testen voor Drielandentrein”
Vanaf april vijf nieuwe betaalapps om te parkeren in Hasselt
De Lijn bestelt eerste 17 elektrische bussen voor Spartacusproject
“Geldverspilling”, maar toch wordt peperdure tunnel onderzocht: “Dit zou het geld voor héél Vlaanderen jarenlang blokkeren”
Nieuw parkeerterrein naast kinderopvang Schulen
Bekijk
Hoofdpunten
Collega’s van overleden Omar zetten steunactie op touw voor pasgeboren zoontje
Milk Inc.-lid ziet reünie zitten, en het is niet Linda: “Dat Regi me maar snel belt”
Drie gewonden, onder wie één in levensgevaar, bij mesaanval in Brussels metrostation
Southampton laat Onuachu (nog) niet los: spannende slotdag van wintermercato in Genk
Megan Desaver en Dennis Roos reageren op verloving: “Zijn hartstikke gelukkig”
Top secret innovatie bij Bosal in Lummen: fabrikant van uitlaten richt zich op technologie van de toekomst
Lees meer
Meest Recent
Ff lachen, dit is onze cartoon van de dag
Onderzoek geopend naar doodsbedreigingen tegen Waalse minister en twee lokale politici
Mededinging seponeert klacht Telenet tegen Proximus en Orange
Gevonden menselijke romp in Deurne nog niet geïdentificeerd, slachtoffer vermoedelijk vlak bij vindplaats vermoord
Het overkwam Birgit Van Mol en Lisbeth Rillaerts op de Kastaars: wat als iemand dezelfde outfit draagt op een feestje?