Robin Keyaert wordt de nieuwe co-presentator van ‘De wonderjaren’. — © © VRT - Joost Joossen
Robin Keyaert vervangt Dieter Coppens in nieuw seizoen ‘De wonderjaren’
Volgend jaar zendt Eén een nieuw seizoen van ‘De wonderjaren’ uit, het programma waarin Siska Schoeters (40) het met bekende ouders heeft over de uitdagingen van het opvoeden. Tijdens het eerste seizoen werd ze bijgestaan door Dieter Coppens (44), maar nu zal MNM-presentator Robin Keyaert (28) naast haar plaatsnemen.
Terwijl Schoeters in de studio een bekende papa of mama ontvangt om het te hebben over de hete hangijzers bij de opvoeding van hun kinderen, trekt Keyaert op onderzoek bij ervaringsdeskundigen. De MNM-presentator werd zelf nog niet zo lang geleden papa - zijn partner Jade beviel begin dit jaar van hun dochtertje Ruby - en is benieuwd hoe andere gezinnen het aanpakken.
Het eerste seizoen van ‘De wonderjaren’ presenteerde Siska Schoeters samen met Dieter Coppens. — © © VRT - Thomas Geuens
Eén belooft dat ‘de meest uiteenlopende vragen aan bod zullen komen’, van vragen over het uitgaan tot de invloed van sociale media op jongeren. Ook moeilijkere thema’s zoals sexting, omgaan met racisme en plusouderschap hebben hun plaats.
Het nieuwe seizoen van De wonderjaren wordt in de loop van januari opgenomen. Wie in het publiek wil zitten, kan zich inschrijven via VRT MAX.
Beste van Plus
LEES OOK
Hoe publiekslieveling Niels Destadsbader na zijn overstap naar VRT in een storm belandde
Een van de duurste reeksen van Vlaanderen gaat straks in première: VRT deelt trailer van gloednieuwe serie ‘Arcadia’
Het overkwam Birgit Van Mol en Lisbeth Rillaerts op de Kastaars: wat als iemand dezelfde outfit draagt op een feestje?
Regi over huwelijksbreuk in ‘Het huis’: “Op grote kruispunten kies ik altijd voor de muziek”
Dit zijn de gezichten van nieuwe editie van antipestactie STIP IT
Bekijk
Hoofdpunten
Gastgezin van Oekraïense jongen na afranseling op school: “Ze overwegen terug te gaan naar Oekraïne”
Hoe Van Grieken al langer op zoek was naar exit voor Van Langenhove
45-jarige Tongenaar overleden na aanrijding op industrieterrein Overhaem
Oekraïense Lena maakt vuurtjes en warme kleren voor haar man aan het front
Marleen werd ontslagen omdat ze in woonwagen woonde, toch wil ze er nooit meer weg
‘Euromillions’ winnen zonder de cijfers juist te hebben, hoe kan dat? “Dit noemen we de miljonairsdouche”