© EPA-EFE
Novak Djokovic begint aan ATP Finals met zege tegen Stefanos Tsitsipas
Novak Djokovic (ATP-8) is maandag in Turijn met een 6-4, 7-6 (7/4) zege tegen de Griek Stefanos Tsitsipas (ATP-3) aan de ATP Finals begonnen. De voormalige nummer een van de wereld had daar 1 uur en 38 minuten voor nodig.
In de andere wedstrijd van de eerste speeldag in de rode groep versloeg de Rus Andrey Rublev (ATP-7) zijn landgenoot Daniil Medvedev (ATP-5) maandagnamiddag met 6-7 (7/9), 6-3 en 7-6 (9/7).
Djokovic kan de ATP Finals een zesde keer winnen, waarmee hij het record van de Zwitser Roger Federer zou evenaren. De 35-jarige Serviër bracht de seizoensfinale al in 2008, 2012, 2013, 2014 en 2015 op zijn palmares. Tsitsipas mag de hoop om het jaar als nummer een van de wereld af te sluiten, opbergen. Daarvoor had hij al zijn wedstrijden moeten winnen In Turijn. Tenzij Rafael Nadal (ATP-2) het toernooi wint, blijft Carlos Alcaraz, geblesseerd afwezig in Turijn, de nummer een.
# Belga context View full context on [BelgaBox]
(belga)
Beste van Plus
LEES OOK
Einde aan de speculatie: Australian Open-baas “zag de scans” en onthult hoe zwaar de blessure van Novak Djokovic was
Seldersap, een groet aan de zon en nooit vlees: het geheim achter de fitheid van de bijna 36-jarige Novak Djokovic
Waarom Novak Djokovic nu echt de allerbeste tennisser aller tijden is (al is op één vlak de strijd toch nog niet helemaal beslecht)
Australian Open nummer 10! Tiebreakkoning Novak Djokovic maakt komaf met Stefanos Tsitsipas en pakt zijn 22ste Grand Slam
Stefanos Tsitsipas moet in Melbourne ’het onmogelijke’ presteren tegen recordwinnaar Novak Djokovic
Bekijk
Hoofdpunten
Ref en VAR kleuren match: “Maar gelijkspel is wel correct resultaat”
Heynen en Samatta: “Timing niet ideaal maar iedereen gunt Onuachu zijn transfer”
Aziz Ouattara: “Geen penaltyfout van mij, maar hij ging wel als blok tegen de grond”
ONZE PUNTEN. Samatta kan Onuachu niet doen vergeten, jeugdigheid speelt Ouattara parten
OVERZICHT. Dit zijn de elftallen van de maand januari in de provinciale voetbalreeksen
Wie is Tolu Arokodare, de nieuwe spits van KRC Genk? “Killer op het veld, altijd lachend ernaast”