© MMD
Pas geopend: Sylvia van Oijen opent schoonheidssalon Marielu in Dilsen-Stokkem
Make-up artist Sylvia van Oijen heeft aan de Stokkemerbaan 93A, de verbindingsweg tussen Stokkem en Onder-Dilsen, een gloednieuw schoonheidssalon geopend.
“Ik heb een lerarenopleiding achter de rug en ben daarna schoonheidsspecialiste geworden”, vertelt Sylvia. “Mijn schoonheidssalon bestaat uit een ruime inkom met balie en extra grote etalages. Verder een winkel in schoonheidsproducten en een privéruimte om klanten te behandelen. Als naam voor mijn schoonheidssalon koos ik Marielu. Mijn kinderen heten Noa-Marie (3) en Lucas (4). Met hun voornamen vormde ik Marielu.”
Bij Sylvia kan je terecht voor make-up, wimperlifting, ontharing en gelaatsverzorging. Sylvia heeft een webshop met onder andere geurkaarsen, massageolie en diverse verzorgingsproducten.
Schoonheidssalon Marielu
Stokkemerbaan 93 A
3650 Dilsen-Stokkem
Tel. 0484/83 57 25
www.marielu.be
Open: enkel op afspraak
LEES OOK
Kozen heeft weer een slager: “Een eigen slagerij en traiteurzaak was altijd al mijn jongensdroom”
Drie kamers verbonden door een glijbaan: Evine opent kinderwinkel met kleding, speelgoed en interieur in Maaseik
Nieuw uitvaartcentrum in Kortessem
Josiane woonde 20 jaar in Egypte, nu opent ze op haar 61ste opnieuw schoonheidssalon in Tongeren
Nick (25) vond zijn draai niet als biochemisch ingenieur, nu mixt hij cocktails in zijn bar
Bekijk
Hoofdpunten
Opnieuw opschudding in Truiense politiek: schepen van Financiën Jo François (N-VA) stapt op
Eerste asperges uit volle grond zijn er: “Later dan vorig jaar door gebrek aan zon”
Ooggetuigen over hallucinante crash in Flémalle: “Mirakel dat hier geen kind gestorven is”
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’
Fans van Trump bang en teleurgesteld in zichzelf en de ex-president: oproep tot protest amper beantwoord
Gijzeling in Roeselare afgelopen: gijzelnemer zou opgepakt zijn