Een blik in het park overdag maakt de impact duidelijk. Er liggen kilometers kabels en de dieselgeneratoren draaien voortdurend.
REPORTAGE Domein Groenenberg
Harry Potter houdt een Vlaams park in commerciële greep: “Buiten proportie en schadelijk”
Een avondwandeling vol klank en licht met als thema de beroemde tovenaarsleerling uit Zweinstein lokt een paar honderdduizend geïnteresseerden. Ze legt ook drie maanden een claim op een park van de Vlaamse overheid. “Volledig buiten proportie en schadelijk”, oordelen de tegenstanders.
Tom Ysebaert,,Fred Debrock
Beste van Plus
LEES OOK
Protest tegen kappen 148 bomen op Thomasboslaan: “Dit is belangenvermening”
Leerlingen maken Lummen een stukje groener: 2.600 nieuwe bomen geplant
Huismus, koolmees en pimpelmees meest gespot in Limburgse tuinen
Plantenverkoop Orchis van start: “De juiste bomen en struiken planten is belangrijk”
Vogels spreken tijdslot af om te fluiten. Wie fluit op welk tijdstip? Beluister het hier
Bekijk
Hoofdpunten
Krijgen we Vlaamse strafwet, rechtbanken en gevangenissen? Demir wil Justitie grotendeels in Vlaamse handen
Bewel in Pelt gaat dan toch niet dicht in april: sluiting opgeschoven na akkoord met vakbonden
Ook huiszoeking in Maasland in onderzoek naar plofkraakbende die al 5,2 miljoen euro buit maakte
Dylan Teuns knalt vol met kin tegen betonnen brug in megacrash Ster van Bessèges: “Het was chaos alom, dit was er echt over”
Uiterst besmettelijk rhinovirus uitgebroken bij Provahof in Zoutleeuw
Laatste hoop lijkt te werken: vonk slaat over tussen Iraanse en Zutendaalse kraanvogel
Lees meer
Meest Recent
Ruzie tussen tienermeisjes escaleert en 15-jarige steekt rivaal in gezicht: “Dit had slechter kunnen aflopen”
Kandidaat-premier Magnette (PS) denkt aan Vivaldi 2, maar dan zonder MR
Krijgen we Vlaamse strafwet, rechtbanken en gevangenissen? Demir wil Justitie grotendeels in Vlaamse handen
Striptekenaar Bart Proost keert terug naar potlood en papier
Zeven maanden na moord op Mario (28) legt schoonvader (54) bekentenissen af: “Ik moest mijn familie beschermen”