Romy en Niels. — © RR
Romy en Niels uit ‘The Sky is the Limit’ gaan trouwen
Er zit een The Sky Is The Limit-huwelijk aan te komen. Niels Lagrange (31) uit Pelt heeft zijn vriendin Romy Biscop (39) uit Westerlo zaterdagavond ten huwelijk gevraagd.
Op de tonen van een romantisch liedje van Lady Gaga antwoordde een emotionele Romy volmondig “ja”. Het koppel is bijna drie jaar samen. Opvallend is dat ze elkaar leerden kennen in januari 2020 op de persconferentie van het vorige seizoen van The Sky Is The Limit waarin ze beiden werden geportretteerd.
Niels had toen nog een vriendin, maar die relatie werd snel stopgezet. Ondertussen wonen ze al geruime tijd samen in een grote villa in Ibiza-stijl. Romy is al enkele jaren zeer succesvol als onderneemster van de kledingzaak Mio Caro in Westerlo.
Dat het goed gaat tussen hen bleek ook onlangs al toen ze op VTM een huis zochten in Spanje in het programma Costa Belgica. Een huwelijksdatum is er nog niet.
(tove)
Beste van Plus
Bekijk
Hoofdpunten
Limburg op een zucht van 900.000 inwoners door oorlogsvluchtelingen uit Oekraïne
Drugsbaas Flor Bressers liet speurders en magistraten schaduwen door privédetective
Southampton laat Onuachu (nog) niet los: spannende slotdag van wintermercato in Genk
PODCAST. Carnage in ’s Herenelderen: de gruwelmoord op reisagent Eddy Destexhe
Moslimexecutieve schrijft boze open brief aan minister Van Quickenborne
Milk Inc.-lid ziet reünie zitten, en het is niet Linda: “Dat Regi me maar snel belt”