In 2019 werd door Fluvius al een proefproject uitgerold met glasvezelkabel voor 4.500 gezinnen. Fiberklaar wil nu glasvezel op heel het grondgebied van Genk aanbieden. — © Chris Nelis
Fiberklaar akkoord met Genk om glasvezel uit te rollen: “Eerste in Limburg”
GENK -
Fiberklaar, een joint-venture van het investeringsfonds EQT en Proximus, gaat in Genk als eerste gemeente van Limburg een glasvezelnetwerk uitrollen. Daarvoor werd een akkoord afgesloten met het stadsbestuur.
Beste van Plus
Bekijk
Hoofdpunten
Vrachtwagen met hulp uit Genk bereikt Turks rampgebied: “Kinderen op blote voeten bij -10. Het is om te wenen”
Heusdense (66) overleden na aardbeving in Turkije: “Mijn mama is vandaag begraven, het is niet te vatten”
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Lizzy (30) uit Peer ontsnapt ternauwernood uit instortend flatgebouw in Turkije
Diestse moskee in actie voor slachtoffers aardbeving Turkije: “Drie familieleden zijn omgekomen”
Zelfs op drie uur rijden van het epicentrum van aardbeving is de ellende enorm: “Mijn moeder, mijn broer, zijn kinderen, ik ben ze allemaal kwijt”
Lees meer
Meest Recent
Onze weekendtips: vier een anti-valentijnsavond of geef je kleerkast een vintage upgrade
RECEPT. Zo maak je zelf de Lekkerste Pizza van Limburg zoals pizzaiolo Rocco Cagliostro
Ontspan in een wijnbad of met een heerlijke chocoscrub: vijf bijzondere wellnessformules
Zo veroverde de pizza langzaamaan Limburg: “Het begon alvast niét in de pizzeria’s”
Hét trucje voor lekkere pizza thuis: “Dankzij dit schokeffect wordt je pizza mooi goudbruin”