Tour de France eindigt in 2024 zowaar met een tijdrit in Nice: “Voila, Remco Evenepoel is welkom”
Voor het eerst in 35 jaar eindigt de Tour in 2024 met een tijdrit, en dat dan nog op onze nationale feestdag. Geef toe, een leukere invitatie om zijn Tourdebuut te maken, kan Remco Evenepoel niet wensen. “Voilà. De huidige wereldkampioen is welkom”, zei Christian Prudhomme donderdagmiddag in Nice.
Hugo Coorevits
Ereplaatsen en pech, maar Tim Merlier vreest niet dat het hem parten speelt voor Tourselectie: “De ploeg kent goed genoeg mijn capaciteiten”
Julian Alaphilippe rijdt opnieuw de Dauphiné: “Ik voel me opnieuw goed, dat was toch wel een tijdje geleden”
De kogel is door de kerk! Remco Evenepoel herbegint in Ronde van Zwitserland: “Perfecte wedstrijd om opnieuw te beginnen”
Ronde van Zwitserland (voorlopig) zonder Remco Evenepoel, ook Baloise Belgium Tour ziet wereldkampioen niet opduiken
Remco Evenepoel kent zijn opvolger: Warre Vangheluwe (21) houdt ploegmaat Tim Merlier van de zege in Gullegem Koerse
ANALYSE. Hoe (Alder)we(i)reldgoal Genk een anticlimax bezorgde
KRC Genk blijft verweesd achter na knotsgekke apotheose: “Van de hemel naar de hel”
Anticlimax komt ook binnen bij supporters: beteuterde gezichten na mislopen Genkse titel
Wouter Vrancken: “Het seizoen duurde voor ons twee minuten te lang”
Toby Alderweireld trekt streep door vijfde Genkse landstitel met bom in blessuretijd
Gianluca Pollefliet wint Memorial Philippe Van Coningsloo, Robbe De Weert is beste streekrenner met 32e plek
Rune Herregodts klaagt niet na hartverscheurende finish in Dauphiné, maar: “Misschien moet ik Fransman worden”
Twee maanden na val in Ronde van Vlaanderen kleurt Girmay meteen Brussels Cycling Classic: “Als hij stappen kan blijven zetten, ga je hem zeker zien in de Tour”
Drama voor Rune Herregodts: Belg strandt op 25 meter van ritwinst in de Dauphiné, Christophe Laporte zegeviert
Hallo mondmaskers! Tour voert coronaprotocol opnieuw in: “Het bederft het feest, maar je moet eraan wennen”
Schattig, maar niet geschikt als huisdier: Natuurhulpcentrum vangt steeds meer servals op
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”