© Play4
Nora Dari moet opgeven in ‘Fear Factor’ met voedselvergiftiging: “Eén slechte mossel gegeten”
Het was een beetje een ongewoon beeld bij aanvang van de tweede proef van Fear Factor dinsdagavond. Alex Agnew moest Jamie-Lee Six meteen wegsturen omdat haar compagnon Nora Dari er niet bij kon zijn. “Ik zat op spoed met een voedselvergiftiging”, legt de Genkse uit.
“Ik ben echt supercompetitief. Ik word ook heel lastig als ik niet win”, zei Nora Dari nog voordat ze aan Fear Factor begon. Dat ze na de eerste proef moest opgeven, steekt nu dus nog altijd een beetje. “Soms kan ik daar plots terug aan denken: ‘Oh, shit. Dat was echt kut. Waarom moest dat nu gebeuren?’ Ik vraag me nog altijd af hoe ver we anders hadden kunnen geraken.”
© Play4
Wie dacht dat de drie proeven meteen na elkaar werden opgenomen, kwam dinsdagavond wat bedrogen uit. Nadat Nora Dari en Jamie-Lee Six de eerste proef – aardbeien eten in een terrarium vol sprinkhanen – tot een goed einde hadden gebracht, verscheen Jamie-Lee voor de tweede opdracht plots in haar eentje. “Er zaten twee weken tussen die twee draaidagen”, legt Nora uit, die bij de start nog niet getrouwd was, maar intussen wel een ring rond haar vinger droeg. “De ochtend van die opname zat ik nog op de spoedafdeling met een voedselvergiftiging. Ik had mosselen gegeten en daar zat blijkbaar één verkeerde tussen. Dat was echt kut.”(nco)
LEES OOK
Genkse Nora Dari moet eerste week ramadan doorbrengen tussen de hamburgers: “Het helpt om omringd te zijn door eten”
Nora Dari doet mee aan ‘Fear Factor’: “Bang dat er net voor mijn huwelijk iets zou mislopen”
Ook bekende duo’s doen mee aan ‘Fear Factor’: Genkse Nora Dari vormt team met collega uit ‘De Verraders’
Gillen en griezelen met Nora Dari in Vlaamse horrorfilm ‘FOMO’: “Ik kan zelf niet goed tegen bloed”
Op setbezoek bij Vlaamse horrorfilm ‘FOMO’ vol influencers: “Mijn jongste volgers zijn misschien ietsie pietsie te jong”
Bekijk
Hoofdpunten
Ben piekert de hele nacht: “Mijn slaapprobleem zit tussen mijn oren”
De helft van de Limburgers snurkt: onze expert weet wat je eraan kan doen
VIDEO. Help, ik werk in shifts en mijn slaapritme is volledig verstoord: wat kan ik doen?
Win een boxspring van Grisar Slaapcomfort of een slaaptraining
Mannen die buschauffeur zwaar toetakelden week na feiten nog spoorloos
Vechtpartij op training bij STVV: assistent-coach op staande voet ontslagen