Nieuwe kopmannen, alleskunners en luxeknechten: dit zijn de tien belangrijkste wielertransfers van 2023
Met de Tour Down Under start dinsdag het wielerseizoen echt. Alle teams beginnen hoopvol met nieuwe ambities. En ook enkele nieuwe renners. Een overzicht van de tien grootste transfer dit seizoen in het wielerpeloton en wat we van die nieuwe speerpunten mogen verwachten.
Werner Bourlez
LEES OOK
Quinn Simmons kopieerde machtige aanval van Zdenek Stybar in Ronde van San Juan: “Die video had ik drie keer bekeken”
Wat u mag verwachten van Team Jayco AlUla: met sterke drietand naar de Tour
Van Quinten Hermans over Zdenek Stybar tot Fem van Empel: veldrijders showen in Baal tenues van hun nieuwe ploeg
Feest in de cross dankzij Wout, Mathieu en Tom, maar voor de rest blijven enkel kruimels over: “Ik sta hier gratis aan de start”
Zdenek Stybar hervat in het veld in Heusden-Zolder
Bekijk
Hoofdpunten
RECONSTRUCTIE. Hoe de man die van de voetbalbond een bedrijf probeerde te maken daar de hoogste prijs voor betaalt
Belgische voetbalbond zet CEO Peter Bossaert aan de deur na crisisvergadering
Hoe zou het nog zijn met Benjamin Nygren? “Geen spijt van mijn transfer naar KRC Genk”
Zlatan Ibrahimovic keert terug bij Zweden, maar hoe werk je met zo’n vedette? “Sterallures mogen niet naar hoofd stijgen”
Leandro Trossard over vliegende start bij Arsenal: “Dat had ik verwacht”
Vijf interlands die u niet mag missen: heruitgave EK-finale, huldiging voor Messi en debuut van Roberto Martinez
Lees meer
Niet te Missen
Verdacht overlijden van tachtiger in Heers: “Er leefden geiten in de woonkamer”
Buschauffeur krijgt klappen: spontane staking De Lijn legt busvervoer in Limburg lam
Wanneer tanken peperduur wordt: recordaantal bestuurders betrapt met rode diesel
Eerste Afrikaans restaurant in Limburg serveert gegrilde geit, cassave en oliebollen
Waarom Theo Francken (N-VA) nu wel duidelijk njet zegt tegen Vlaams Belang
Meest Recent
Hoe Jumbo-Visma de beste wielerploeg ter wereld werd (deel 3): ‘Moneyball’, de nieuwe transferpolitiek die het team naar de absolute top bracht
Vrouwlief Oumi deelt WhatsApp-gesprek met winnende ‘hubby’ Remco Evenepoel: “Bedankt voor alles, babe”
In afwezigheid van Lotte Kopecky wil Shari Bossuyt voor Belgische triomf zorgen in Classic Brugge - De Panne: “De ideale voorbereiding voor Gent-Wevelgem”
De Slag om de Moeren! Hoe Alpecin-Deceuninck de wind naar haar hand zette
Vier prettige vaststellingen na de zege van Remco Evenepoel: “Ik kan nu ook met mijn eindjump Roglic kloppen”
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”
In de dromerige expo van fotografe Karmen Ayvazyan moet je verloren lopen om jezelf te vinden