© RR
Goedele Liekens bestolen vlak voor reis: “Zelfs mijn kankermedicijnen namen ze mee”
Seksuologe en Open Vld-politica Goedele Liekens is vlak voor haar winterreis bestolen. De dieven hebben zelfs haar kankermedicijnen uit de wagen gestolen.
Deze week vertelt Goedele Liekens in Dag Allemaal hoe ze vlak voor haar reis is bestolen. Goedele Liekens is deze winter op vakantie gegaan naar het Oostenrijkse Sölden. Op weg naar de luchthaven is ze even gestopt in een winkel.
Ze vertelt dat ze haar wagen wel op slot had gedaan. Maar toen ze weer buiten kwam, zag ze hoe twee dieven haar wagen aan het leeghalen waren. Ze hadden daarvoor het slot van een van de achterdeuren geforceerd.
Goedele Liekens vertelt dat ze toen deed wat ze haar dochters in dergelijke situaties altijd afraadt om te doen omdat het te gevaarlijk is: ze is beginnen roepen en probeerde de diefstal te verijdelen. Maar de dieven waren haar te snel af. “In de koffer zat álles wat ik op reis nodig had: mijn iPad, mijn kleren, zelfs mijn medicatie… Ik had zelfs geen onderbroek meer.”
Later hoorde Goedele Liekens van de politie dat de dieven allicht met een scanner hadden gezien dat er elektronica in haar wagen lag.
Goedele Liekens is dan toch naar Oostenrijk vertrokken. Ter plaatse moest ze aan haar kankermedicijnen zien te geraken, want ook die hadden de dieven gestolen. Gelukkig kon haar arts voorschriften mailen naar de apotheker in Oostenrijk.
Met de tips van bekende of fervente wandelaars blijf je het hele jaar door 10.000 stappen zetten
Een O-shot laten zetten voor een intenser orgasme zoals Goedele Liekens, werkt dat echt?
Goedele Liekens (59) heeft nieuwe liefde, maar houdt zijn naam geheim
Met de tip van Goedele Liekens haal je die 10.000 stappen per dag en zamel je geld in voor de strijd tegen borstkanker
Goedele Liekens knipt haarlokken af voor Iraanse vrouwen: “Het gaat over meer dan de hoofddoek, het gaat over vrijheid”
Kleuterschool ‘t Wezeltje in Veldwezelt blijft al tot woensdag dicht na uitslaande brand
Vier kinderen overleefden 40 dagen in de jungle: “Die hebben voor mekaar gevochten, letterlijk en figuurlijk”
Waarom België koploper is in allergieën… en dat onze eigen schuld is
Nog volop in examens, maar de bedrijfswagen staat al klaar: hoe bedrijven alles in strijd gooien om jong talent binnen te halen
Malaise bij Open Vld: niemand weet hoe het verder moet, maar volgende maand moet er reddingsplan op tafel liggen
Gespot in een… tank: Thibaut Courtois amuseert zich rot tijdens vrijgezellenweekend, verloofde Mishel gaat wild met bikiniparty