© Shutterstock
Wijnkenner
Iemand een afzakkertje? Onze wijnkenner test 4 (nieuwe) alcoholen
Hoezo we drinken steeds minder alcohol? Wereldwijd steeg het volume tussen 2015 en 2022 met 11,7 procent (bron: Minitel/GNPD). In diezelfde periode werd 32,7 procent meer gespendeerd, goed voor 287.717 miljoen dollar. En ook ons land laat zich niet onbetuigd. Reden genoeg om deze week eens 4 (nieuwe) alcoholen te serveren. Te drinken met mate. Of als basisingrediënt in een cocktail want ook die zitten in de lift.
Alain Bloeykens
LEES OOK
Nu kopen voor de prijs stijgt of de hype niet waard? Onze wijnkenner proeft vier Franse landwijnen uit de supermarkt
Alternatief voor porto? “Dit zijn 4 écht authentieke Portugese wijnen: 100% gemaakt van lokale druiven”
Zo laat je je niet in de luren leggen tijdens de lentefestivals van de supermarkten: wijnkenner Alain Bloeykens selecteert 15 toppers
La Douce France: 4 Franse bewaarwijnen uit de supermarkt, zowel klassiek als minder klassiek, in wit én rood
Vlaamse kuitenbijters: vier wijnen uit Vlaamse wijndomeinen
Bekijk
Hoofdpunten
De helft van de Limburgers snurkt: onze expert weet wat je eraan kan doen
Ben piekert de hele nacht: “Mijn slaapprobleem zit tussen mijn oren”
VIDEO. Help, ik werk in shifts en mijn slaapritme is volledig verstoord: wat kan ik doen?
Win een boxspring van Grisar Slaapcomfort of een slaaptraining
Nieuw rapport: “Overheid moet 3.800 hectare onbebouwd woongebied in Limburg schrappen”
Houthalense winkelier die inbreker doodde zit thuis met enkelband: “Een heel moeilijke tijd”
Lees meer
Meest Recent
Voor als het wat meer mag zijn: proef eens een luxe paasei van Dior of Louis Vuitton
Een pizza met nacho’s, frieten of nuggets? Dit zijn de zotste pizza’s van Limburg
Takeaway tip: bij Gezondigd haal je gezonde gerechten uit de wereldkeuken af
Tiktok-tip: sommelier legt uit waarom je een halfvolle wijnfles maar beter niet afsluit met de kurk
DE GROTE TEST. Topchocolatier Dominique Persoone proeft 15 paaseitjes en een huismerk blijkt het beste: “Zowaar het lekkerst van allemaal”