En dan gaat het mis tijdens Gala van de Gouden K’s: zangeres Maureen steekt haar haar in brand

Tijdens het Gala van de Gouden K’s zaterdagavond op Ketnet heeft Maureen Vanherberghen bijna het decor in brand gestoken. De presentatrice mocht de winnaar van het beste Ketnet-programma bekendmaken met een vlammenwerper, maar dat liep mis. Ze had het toestel verkeerd vast waardoor ze haar eigen haar in brand stak. “Dat groeit wel terug”, reageerde ze ongelofelijk koelbloedig terwijl ze het vuur doofde. “Misschien toch een veiligheidsbril opzetten?”, suggereerde vriend Sieg De Doncker toen ze het nog eens wilde proberen.

Bekijk hier hoe het misliep bij haar eerste poging.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Bij een tweede poging ging het wél goed.

Gelukkig kon Maureen zelf nog lachen om het incident. Ze plaatste achteraf een foto op haar Instagram om duidelijk te maken dat alles is goed gekomen. “Er zijn geen helden gewond geraakt”, schreef ze er nog bij, verwijzend naar haar voormalig Ketnet-programma Helden.

(tica)

Aangeboden door onze partners

LEES OOK

Hoofdpunten