Nieuwe coach, amper beterschap: zes van de tien (!) trainerswissels in België dit seizoen hadden voorlopig geen effect
Voetbaltrainer, het is een hondenstiel. Dit seizoen werden er in de Belgische hoogste klasse al tien coaches ontslagen. En dat terwijl het effect vaak miniem is. Het is nog vroeg, maar bij topclubs als Anderlecht en Club Brugge is er voorlopig weinig tot geen beterschap sinds de trainerswissel. En bij de zeven (!) andere Belgische clubs die dit seizoen al van coach veranderen, leidde dat tot wisselend succes. Een overzicht.
Jonas Withouck
LEES OOK
KV Oostende te koop voor symbolische euro? Chinese eigenaars van Wolverhampton tonen interesse om club over te nemen
Alle Oostendse ogen (en hoop) op Maxime D’Arpino: “Hij kan een sleutelfactor worden”
Westerlo wint op een diefje bij moedig KV Oostende dankzij afgeweken schot in blessuretijd
Wintertransfer Matej Rodin geeft KV Oostende weer hoop: “Twee thuiswedstrijden op een rij, dat is ons grootste voordeel tegenover de concurrentie”
Heroïsch punt is doekje voor het bloeden, want KV Oostende heeft nog steeds mirakel nodig: “Maar een nederlaag was de doodsteek geweest”
Bekijk
Hoofdpunten
Dit smaakt naar meer: onze chef sport ziet hoe Tedesco Rode Duivels laat vliegen
ANALYSE. Onze chef sport: “Tedesco beloofde snelle benen, Lukebakio bracht ze ook”
Kevin De Bruyne na zege tegen Zweden: “Ik wil overal spelen, behalve als keeper”
ONZE PUNTEN. “Een nieuwe smaakmaker is geboren, Trossard verlaat ontgoocheld het veld”
REACTIES. Romelu Lukaku is tevreden over nieuwe start, Dodi Lukebakio glundert na twee assists: “Dit is nog maar het begin”
Jonge Duivels overtuigen niet tegen Tsjechië en blijven steken op scoreloos gelijkspel: “Goede les voor ons”
Lees meer
Niet te Missen
Dit smaakt naar meer: onze chef sport ziet hoe Tedesco Rode Duivels laat vliegen
ANALYSE. Onze chef sport: “Tedesco beloofde snelle benen, Lukebakio bracht ze ook”
ONZE PUNTEN. “Een nieuwe smaakmaker is geboren, Trossard verlaat ontgoocheld het veld”
Kevin De Bruyne na zege tegen Zweden: “Ik wil overal spelen, behalve als keeper”
Limburgse presentatoren niet bang voor RadioGPT: “Als het klinkt zoals Siri, dan hoeft het niet voor mij”
Meest Recent
Club Brugge wint oefenpot tegen Kortrijk na zuivere hattrick van Noa Lang, en heeft zo kleine revanche beet na blamage
Nieuwe marktwaarde van Eden Hazard bereikt absoluut dieptepunt, in België kent vooral Gent-sensatie Gift Orban een opmars
Belgische profsporten leggen zich niet neer bij verbod op gokreclame en stappen naar de rechtbank
Luca Oyen klaar voor comeback in oefenpot: “Ik wil de ploeg nog helpen in de play-offs”
STVV legt Bundesliga-club FC Keulen over de knie in oefenwedstrijd: “We hebben verlengd weekend verdiend”
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”
In de dromerige expo van fotografe Karmen Ayvazyan moet je verloren lopen om jezelf te vinden