© Real Madrid via Getty Images
Goed nieuws uit Spanje: Eden Hazard hervat de groepstrainingen bij Real Madrid
Real Madrid mocht vandaag opnieuw Eden Hazard verwelkomen op de groepstrainingen. De voormalige Rode Duivel miste vorige week het competitieduel van Real bij Athletic Bilbao door een enkelblessure.
De derby van morgen (om 21 uur) in de Copa del Rey tegen Atlético Madrid komt nog te vroeg voor Hazard. Hij werd niet opgenomen in de wedstrijdselectie. Dat bevestigde coach Carlo Ancelotti op zijn persbabbel.
Hazard zag zijn ploeggenoten zondag met 0-2 winnen in Baskenland. Hij werd sowieso niet aan de aftrap verwacht. Zijn laatste speelminuten in La Liga dateren van 11 september, toen hij mocht starten tegen Mallorca. Sinds zijn terugkeer van het WK in Qatar, waar hij afscheid nam van de Rode Duivels, kreeg hij enkel nog maar in de derde ronde van de Copa del Rey speelminuten, tegen de bescheiden vierdeklasser Cacereno. Na een bleke prestatie werd hij toen na 67 minuten naar de kant gehaald.
Ook Aurelien Tchouameni trainde woensdag opnieuw mee bij de Koninklijke na een kuitblessure. Dani Carvajal (spierblessure) en Lucas Vazquez (enkelblessure) werkten indoor.
LEES OOK
Nieuwe marktwaarde van Eden Hazard bereikt absoluut dieptepunt, in België kent vooral Gent-sensatie Gift Orban een opmars
Real Madrid-middenvelder Toni Kroos windt geen doekjes om vraag over Eden Hazard: “Ik heb geen medelijden, een slecht leven heeft hij niet”
Thibaut Courtois bewijst tegen Liverpool opnieuw zijn meerwaarde voor Real Madrid en neemt het op voor Hazard: “Hij trainde erg hard maar zijn kans kwam niet”
Real Madrid-coach Carlo Ancelotti geeft toe dat hij “niet veel praat” met Eden Hazard: “Maar respect is belangrijker”
Eden Hazard over afscheid bij de Rode Duivels: “Zelfs ik vroeg me af waarom ik speelde terwijl Trossard op de bank zat”
Bekijk
Hoofdpunten
ANALYSE. Bossie: "De jonge honden hebben zich getoond"
“Er is weer meer beleving rond de Rode Duivels”: Belgische fans (ondanks afgelaste training) hoopvol na eerste wedstrijd Domenico Tedesco
Nu ook beslissend als Rode Duivel: waarom een exit bij Hertha BSC meer dan ooit onvermijdbaar lijkt voor Dodi Lukebakio
Thibaut Courtois speelt dinsdag niet tegen Duitsland
In Gent-Wevelgem volgt belangrijkste test voor Jasper Philipsen: “Wedden met Mathieu van der Poel, dat doe ik nooit meer”
Kaden Groves slaat opnieuw toe in Catalonië, Remco Evenepoel bestookt Primoz Roglic voortdurend maar wint er niets mee