Sari Kees in het shirt van de Red Flames. — © BELGA
Voorzitster Genk Ladies niet te spreken over gênant moment tijdens Gouden Schoen: “De Bilde heeft zijn werk niet gedaan”
Bij de vrouwen ging de Gouden Schoen naar Nicky Evrard, maar het was Sari Kees die met de meeste aandacht ging lopen. Toen Gilles De Bilde haar tijdens het gala een vraag wilde stellen, sprak hij de verkeerde dame aan. “Stel je voor dat ik Mike Trésor wil interviewen, maar ik verwar hem met Ally Samatta. Dat zou toch ook niet kunnen?”, reageert Genk Ladies-voorzitster Jacqueline Mahieux.
Jochen Henrioulle
LEES OOK
KRC Genk Ladies stunt met zege tegen leider OHL
Stuntwerk van Genk Ladies bij start play-offs
Genk Ladies leeft verder op roze wolk na stunt tegen leider
Waar ligt het plafond van Genk Ladies? “De jeugd krijgt kansen bij ons en dat werkt”
VROUWENVOETBAL. OVERZICHT. Twéé kampioenen in Bilzen, opgestapte coach keert terug, Genk B pakt punt tegen Anderlecht
Bekijk
Hoofdpunten
Paul Onuachu komt amper nog van bank in Southampton: “Of hij vaker zal spelen? Dat zou me verbazen”
Remco Evenepoel vloekt om nieuwe tweede plaats maar ontdekt nieuw wapen: “Ik kan nu ook gokken op mijn spurt”
Frank Vercauteren begrijpt onvrede bij RC Genk, maar: “Als we alles moeten doen wat de clubs vragen…”
Wout van Aert schudt Milaan-Sanremo uit de benen met ‘rondje Limburg’
Bikkelharde duels, een pegel in de kruising en vuurwerk: dit was het weekend op de Limburgse voetbalvelden
Patro Eisden behaalt licentie voor Challenger Pro League
Lees meer
Niet te Missen
Europa wil techbedrijven verplichten om kinderporno op te sporen, Ashton Kutcher hoopt dat het lukt
CEO van Plopsaland moet opstappen na vernietigend rapport: “Iedereen besefte dat Steve hier niet ongeschonden uit zou komen”
Weerman Frank Deboosere (64) over zijn pensioen: “Ik heb een paar interessante voorstellen gekregen”
Paul Onuachu komt amper nog van bank in Southampton: “Of hij vaker zal spelen? Dat zou me verbazen”
Dochter van Kim Clijsters door Amerikaanse basketbalfederatie uitgenodigd voor oefenkamp
Meest Recent
Joodse gemeenschap Rome spreekt schande van gedrag fans Lazio tijdens derby
“Ook omdat de bal van een eigen speler kwam”: Frank De Bleeckere geeft merkwaardige uitleg voor waarom Antwerp geen strafschop kreeg
Paul Onuachu komt amper nog van bank in Southampton: “Of hij vaker zal spelen? Dat zou me verbazen”
Met vier voor plek vier: onze clubwatchers schatten de kansen in van de vier overgebleven kandidaten voor de Champions’ Play-offs
Houthalen VV als enige club in Limburgse voetbalreeksen nog ongeslagen: “Tot einde seizoen volhouden”
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”
In de dromerige expo van fotografe Karmen Ayvazyan moet je verloren lopen om jezelf te vinden