ANALYSE. Serge Gumienny: “Geen strafschop, wel overtreding en geel voor Ricca”
Naar goede gewoonte bespreekt onze huisanalist Serge Gumienny de meest discutabele fases van afgelopen speeldag. Een overzicht
jds
LEES OOK
ANALYSE. Serge Gumienny: “Ref Verboomen is het noorden kwijt”
ANALYSE. Serge Gumienny: “Geen fout van Hayashi in STVV-Seraing"
ANALYSE. Serge Gumienny: “Munoz van KRC Genk veroorzaakte strafschop”
Huisanalist Gumienny: “Druk vermindert vanzelf als kwaliteit arbitrage verhoogt”
ANALYSE. Serge Gumienny over scheidsrechters
Bekijk
Hoofdpunten
Op audiëntie bij Tadej Pogacar, die het ideale scenario voor de Ronde van Vlaanderen kent: “Als ik wil winnen, moet ik alleen aankomen”
Lotte Kopecky droomt van tweede zege op rij in Ronde, maar heeft toch een voorkeur: “Als ik moet kiezen, ga ik voor Parijs-Roubaix”
Ploegleider Wilfried Peeters: “Op een dag staat Remco Evenepoel aan de start van de Ronde van Vlaanderen”
Tom Pidcock weet al (een beetje) wat er zondag gaat gebeuren, maar wil zich vooral meten met de ‘Grote Drie’: “Wie wint de Ronde? Ik!”
Tim Merlier debuteert op zijn dertigste in de Ronde van Vlaanderen (en heeft er zin in): “Wout stuurde me dat mijn selectie terecht was”
VIDEO. Wanneer zelfs Pogacar moet afstappen: Koppenberg ligt er spekglad bij twee dagen voor de Ronde van Vlaanderen
Lees meer
Niet te Missen
Opnieuw opschudding in Truiense politiek: schepen van Financiën Jo François (N-VA) stapt op
Eerste asperges uit volle grond zijn er: “Later dan vorig jaar door gebrek aan zon”
2.000 extra treinen per week zonder haltes op te offeren: zo ziet nieuw vervoersplan van de NMBS eruit
Ooggetuigen over hallucinante crash in Flémalle: “Mirakel dat hier geen kind gestorven is”
Fans van Trump bang en teleurgesteld in zichzelf en de ex-president: oproep tot protest amper beantwoord
Meest Recent
Overleden Jack (11) krijgt pakkend eerbetoon van supporters van Antwerp en Zulte Waregem
Jan Vertonghen over zijn foundation, de Rode Duivels en … de koers: “Hopelijk wint Sep Vanmarcke de Ronde”
Frank Boeckx stopt per direct als keeperstrainer bij Anderlecht: “Dit was een zeer moeilijke beslissing”
Zo wil Rik De Mil een absoluut horrorscenario vermijden voor Club Brugge: “Maar we hebben het niet langer zelf in handen”
Hein Vanhaezebrouck wordt opnieuw geconfronteerd met selectieproblemen: “We zitten met enkele jongens op de slappe koord”
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”
In de dromerige expo van fotografe Karmen Ayvazyan moet je verloren lopen om jezelf te vinden