Smetje op etappewinst in Ronde van San Juan voor Team DSM: piepjonge wielerfan steelt drinkbus van renner
Sam Welsford won maandag de laatste etappe in de Ronde van San Juan. Feest bij Team DSM, dus. Maar Jonas Iversby Hvideberg ging toch met een wrange nasmaak terug naar het hotel. De Noor kreeg van een jonge fan de vraag of hij zijn drinkbus mocht hebben, maar weigerde dat. Waarna een andere Argentijn het hebbeding simpelweg uit zijn houder pakte.
Vincent Van Genechten
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Bekijk
Hoofdpunten
Dit smaakt naar meer: onze chef sport ziet hoe Tedesco Rode Duivels laat vliegen
ANALYSE. Onze chef sport: “Tedesco beloofde snelle benen, Lukebakio bracht ze ook”
Kevin De Bruyne na zege tegen Zweden: “Ik wil overal spelen, behalve als keeper”
ONZE PUNTEN. “Een nieuwe smaakmaker is geboren, Trossard verlaat ontgoocheld het veld”
REACTIES. Wout Faes tevreden met duidelijke opdrachten,Dodi Lukebakio glundert na twee assists: “Dit is nog maar het begin”
Jonge Duivels overtuigen niet tegen Tsjechië en blijven steken op scoreloos gelijkspel: “Goede les voor ons”