© REUTERS
Lionel Messi heeft spijt van zijn gedrag op WK tegen Oranje: “Niet fraai wat ik gedaan heb”
Lionel Messi vindt het achteraf niet leuk wat er op het WK tegen Nederland gebeurde na de kwartfinale tussen Argentinië en het Nederlands elftal. De Argentijnse vedette heeft dat gezegd in het eerste grote interview dat hij heeft gegeven nadat hij zich met zijn land tot wereldkampioen had gekroond.
De wedstrijd tussen Oranje en Argentinië stond bol van incidenten. Op het veld maakte Messi na de gewonnen strafschoppenserie een ‘babbelgebaar’ richting Louis van Gaal. Hij gaf later ook nog een verbale sneer richting de bondscoach van Oranje. “Van Gaal beweert dat hij wil voetballen, maar laat zijn team lange ballen spelen”, liet Messi zich toen ontvallen. Ook Wout Weghorst moest het later in de catacomben ontgelden. “Waar kijk je naar, idioot? Hoepel op”, beet Messi de Nederlandse spits toe.
In gesprek met TyC Sports vertelt Messi dat hij baalt van de gang van zaken. “Ik was op de hoogte van alle uitspraken van Van Gaal voor de wedstrijd. Sommige ploeggenoten vertelden wat hij gezegd had. Toen het uiteindelijk allemaal voorbij was, vond ik het niet fraai wat ik had gedaan. Dit zijn momenten van grote spanning, veel nervositeit en alles gebeurt heel snel. Je reageert zoals je reageert, maar ik dacht er helemaal niet over na. Het gebeurde. Ik hou er niet van om zo over te komen, maar dit zijn dingen die ook gebeuren.”
LEES OOK
Met gezicht op onweer meteen de tunnel in: hoe Lionel Messi’s toekomst ineens onzekerder dan ooit lijkt
Wordt Lionel Messi zondag uitgefloten door eigen fans? Ultra’s van PSG zouden protest plannen: “Te hoog salaris voor wat hij presteert”
Na Cristiano Ronaldo ook Lionel Messi naar Saoedi-Arabië? “Jaarsalaris van 220 miljoen euro lonkt” (als transferban opgeheven is)
PSG pakt de volle buit tegen Nantes, Kylian Mbappé kroont zich op 24-jarige leeftijd (!) al tot clubtopschutter aller tijden
Lionel Messi deelt unieke iPhones uit aan Argentijnse WK-helden: “Hij wilde iets speciaals doen”
Bekijk
Hoofdpunten
Paul Onuachu komt amper nog van bank in Southampton: “Of hij vaker zal spelen? Dat zou me verbazen”
Remco Evenepoel vloekt om nieuwe tweede plaats maar ontdekt nieuw wapen: “Ik kan nu ook gokken op mijn spurt”
Frank Vercauteren begrijpt onvrede bij RC Genk, maar: “Als we alles moeten doen wat de clubs vragen…”
Wout van Aert schudt Milaan-Sanremo uit de benen met ‘rondje Limburg’
Bikkelharde duels, een pegel in de kruising en vuurwerk: dit was het weekend op de Limburgse voetbalvelden
Patro Eisden behaalt licentie voor Challenger Pro League