Kat Kerkhofs. — © Kris Van Exel
Verliefd op Napels, verhuisd naar Istanboel. Kat Kerkhofs: “Met een baby in een land waar je geen ‘ja’ en ‘nee’ kunt zeggen, dat geeft stress”
Ze presenteert het muziekprogramma Tulpen uit Antwerpen, heeft haar hart verloren aan Napels, en woont in Istanboel. Internationaler wordt het niet voor Kat Kerkhofs (34), die een pittig jaar achter de rug heeft. “Met een baby in een land waar je zelfs geen ‘ja’ en ‘nee’ kunt zeggen, dat geeft stress.”
Tekst: Tom de Leur / Foto: Kris Van Exel
LEES OOK
Nog één keer ‘Helmut Lotti goes classic’: “Mensen hebben nog altijd heimwee naar die concerten”
Waarom Limburgers van piepjonge band hun oude nummers zelfs van Spotify verwijderd hebben
Portland lost nieuw album na vertrek van Hoeseltse zangeres: “Het was al een break-upplaat, en nu nog meer”
Jelle Van Dael lanceert nieuwe single op label van Thibaut Courtois: “We gaan er binnenkort een feestje op bouwen”
Rick de Leeuw, Stijn Meuris én Marcel Vanthilt samen in band op Ballastival
Bekijk
Hoofdpunten
Wanneer tanken peperduur wordt: recordaantal bestuurders betrapt met rode diesel
Hoogbejaarde man sterft in verdachte omstandigheden in Mechelen-Bovelingen
Ziekenhuizen mogen zelf kiezen of mondmasker nog nodig is
Guido neemt trein naar Zaventem, maar mist door vertraging vliegtuig naar Thailand
Al 184.769 aanvragen van burgers die eerste energiepremie niet kregen
NAVO-baas Stoltenberg: “Poetin heeft geen plan voor vrede, hij wil meer oorlog”
Lees meer
Meest Recent
Jens Dendoncker laat gezinnen hun huis slopen voor 100.000 euro in ‘Wie zoekt die wint’
“Zijn familie smeekte bij huiszoeking politie om hulp”: zoon (19) Kim Kay riskeert vier jaar cel voor georganiseerde drugshandel
Onze boekentips: voetbalverhalen, een onthoofding en de val van Dracula
Onze tv-tips: brandstoffen, een muzikale grondlegger en de gevolgen van gaswinning
Idalie Samad, bekend van ‘Dertigers’, combineert haar werk met studeren: “Ik ben nogal verlegen, maar kan dat goed verstoppen”