© REUTERS
Beyoncé bevestigt status als ultieme popster op Grammy’s: “Wie haar wil overtreffen, zal zijn teentjes moeten uitkuisen”
Records breken, Beyoncé Knowles (41) kent er wat van. Met haar oogst van vier nieuwe Grammy’s brengt ze haar totaal op 32 stuks. Daarmee heeft de Amerikaanse superster de meeste gouden grammofoontjes ooit. En bewijst ze haar status als ultieme popster. “Ze is niet alleen muzikaal ijzersterk, maar is ook een megafoon voor de groepen in de samenleving die dat nodig hebben.”
Eva De Poorter
LEES OOK
Beyoncé en Adidas beëindigen samenwerking omwille van “creatieve meningsverschillen”
Zo moeder zo dochter: deze celebs kochten een wel érg dure handtas voor hun kroost
Loridana uit Zonhoven betaalde 321 euro om naar Beyoncé te gaan, sommigen zelfs meer dan 800 euro: “100 euro is de grens, zei ik”
Waarom Live Nation na verkoop van Beyoncé-tickets opnieuw wereldwijd onder vuur ligt, en ook de politiek zich nu moeit
Wie nog kaartjes zoek voor concert van Beyoncé in Brussel is eraan voor de moeite
Bekijk
Hoofdpunten
Banken blijven geldautomaten sluiten: waarom niemand anders er wil of kan installeren
Tandpijn? Eerste spoeddienst voor dringende tandproblemen opent in Hamont-Achel
Van Albert Heijn tot Zara: vakbonden sturen aan op staking in hele retailsector
Yorick (48) maakt laatste culinaire roadtrip van ster naar ster: “Begrafenis op restaurant besproken”
Theo Maassen zet 3-jarige uit show in Antwerpen: “Sorry, dit kan niet”
Zo vaak ververst de Limburger zijn lakens: de grote slaapenquête van HBvL
Lees meer
Meest Recent
Voyeur: de vrouw die de weg bereidde voor abstracte kunst van Mondriaan
Een revolutie zonder bommen: Eric Min duikt in het anarchisme van de belle époque
Manu speurt naar De Mol: “Er is maar één kandidaat die ik nu al uitsluit”
Kürt Rogiers als dragqueen en een ode aan Nicole en Hugo: dit was de eerste avond van Het Schlagerfestival
Reese Whiterspoon en Jim Toth gaan na 11 jaar scheiden: “Moeilijke beslissing”