Oscar gewonnen, toegezongen door Hollywood, maar nu “met plezier” terug naar zijn job bij Starbucks
Het is een drukke week voor James Martin. De Noord-Ierse man met het syndroom van Down vierde zondag zijn 31ste verjaardag, werd toegezongen op het podium van de Oscars, maar moest dinsdag wel weer gewoon aan de slag bij een Starbucks-filiaal in Belfast.
Martin speelt een hoofdrol in de kortfilm ‘An Irish goodbye’, die zondag de Oscar voor ‘beste kortfilm’ won. Regisseur Tom Berkeley riep de man dan ook op het podium, en vroeg de aanwezige sterren vervolgens om ‘Happy birthday’ te zingen voor Martin.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Maar toch keert de man nu naar eigen zeggen met plezier terug naar zijn gewone job bij Starbucks. “Ik help de klanten graag. Dat doe ik al heel lang.”
James Martin is weer aan de slag bij Starbucks in Belfast. — © rr
James Martin (links) is weer aan de slag bij Starbucks in Belfast. — © Facebook James Martin
© EPA-EFE
Naomi Campbell krijgt kritiek nadat ze (weinig subtiel) eigen rode loperbeelden fotoshopt
Sven (43) mocht als enige Belg wél Oscarbeeldje in de lucht steken: “Het was onwezenlijk, precies een droom”
Internet lacht om gigantische jurk van zangeres die zicht van anderen blokkeert op Oscaruitreiking
Mira Sorvino “gekwetst en geshockeerd” dat Oscars overleden vader Paul niet vermelden in ‘In memoriam’-hulde
Zo beleefde het Belgisch Consulaat in LA de Oscars: “We gaan hier niet miserabel in een hoekje staan huilen”
Patrik Hrosovsky zet KRC Genk met belangrijk doelpunt op weg naar zege: “We kunnen blijven dromen”
Knieblessure Bryan Heynen valt mee: “Emotioneel omdat ik team niet kon helpen”
Ja, het kan nog! KRC Genk houdt zijn kans op vijfde titel gaaf met zege op Club Brugge
ANALYSE. Stef Wijnants: “Tolu zakte zwaar door het ijs, Genk moet zondag stuk sterker voor de dag komen”
Overwinningsfeest voor Erdogan loopt uit de hand in Genkse Stalenstraat: “Stuk straat als driftzone”
Steenarend ontsnapt aan kasteel van Duras: “Ze zal hoogstens een kip weg plukken, maar geen mens aanvallen”