Geen ‘Big Brother’-finale voor Lommelaar Ali: “Ik heb van elke minuut genoten”
“Ali Finali”, stond er onlangs nog te lezen achteraan een vliegtuigje dat boven het huis van Big Brother vloog. Maar die finale heeft Ali Burhan niet gehaald. De Lommelaar moest zaterdag het spel verlaten. “Ik heb het spel niet gespeeld, maar mij gewoon geamuseerd.”
Er vloeiden wat tranen toen Ali zaterdag na tien weken Big Brother moest verlaten. De Lommelaar kreeg minder stemmen dan Jason en Bart. “Ik had één missie: plezier maken en daarin ben ik geslaagd. Ik ben dus trots op mezelf. Het is nooit mijn doel geweest om Big Brother te winnen. Maar na tien weken wil je natuurlijk meer. Ik ben binnenkort jarig en ik had mezelf graag een langer verblijf als verjaardagscadeau gegund.”
© Play4
“Afscheid nemen is wel dubbel”, zei hij. “Ik heb een geweldige tijd gehad. Ik heb vrienden voor het leven gemaakt. Ik had ook met alle bewoners een goede band. Ik heb van elke minuut van dit avontuur genoten. Het is onvergetelijk, het grootste avontuur uit mijn leven.” Het huis telt nu nog zes bewoners: Bart, Charlotte, Danny, Jason, Lindsey en Jolien, de laatste resterende Limburger in het spel.(nco)
‘Big Brother’, elke werkdag om 22 uur op Play4 en GoPlay. ‘Big Brother: Live’, elke zaterdag om 20 uur. De livestream is 24/7 te volgen op Play247 en GoPlay.
Hoe 11-jarige Demi erin slaagde Big Brother-sterren naar haar school te halen
Big Brother-deelnemer roept in filmpje op om voor zijn ploeg te stemmen als ‘Beste club van Limburg’
Bart (49) is de winnaar van ‘Big Brother’ en gaat naar huis met 73.388 euro: “Ik heb een doel”
De winnaar van ‘Big Brother’ is bekend: Bart mag geldpot mee naar huis nemen
Met drie Belgen en twee Nederlanders naar de eindmeet in ‘Big Brother’: deze bewoner valt af vlak voor finaleweek
Drama dreigt door einde voor sociaal tarief voor energie: “Nu al dubbel zo veel mensen met financiële problemen”
Zuhal Demir: “Er is wel degelijk een breed draagvlak bij de Vlaming voor Nationale Parken”
Populair boekje van Kind en Gezin ziet er vanaf donderdag anders uit: dit verandert er
Mauro (3) heeft een zeldzame spierziekte, en het enige medicijn kost 2.500 euro per dag: “We hopen dat er zicht komt op erkenning in België”
Van zoutvaatjes tot geurstokjes: dit wordt allemaal gestolen uit Limburgse restaurants
111 pv’s opgesteld tijdens verkiezingsfeest in Heusden-Zolder en Genk