
Dat had erger kunnen aflopen: Mozzato schuift onderuit in kopgroep, gelukkig neemt hij niemand mee in zijn val in Brugge-De Panne
Op 45 kilometer van de streep in De Panne even opschudding in de kopgroep. De Italiaan Luca Mozzato tikte plotsklaps het achterwiel van Bert Van Lerberghe aan, waarna de man van Arkéa-Samsic onderuit ging op het gladde wegdek. De andere renners rond en achter hem konden nog net op tijd ingrijpen om een valpartij te ontlopen. Gelukkig, want met een spoorweg vlak naast de weg had dit zomaar erger kunnen aflopen.
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Terwijl je dit leest, zijn onze journalisten druk in de weer om jou het snelste nieuws, de scherpste analyses en de meest aangrijpende verhalen uit Limburg en ver daarbuiten te brengen.
Lees nu alle artikels voor maar € 1.75/week >Terwijl je dit leest, zijn onze journalisten druk in de weer om jou het snelste nieuws, de scherpste analyses en de meest aangrijpende verhalen uit Limburg en ver daarbuiten te brengen.
Lees nu alle artikels voor maar € 1.75/week >Terwijl je dit leest, zijn onze journalisten druk in de weer om jou het snelste nieuws, de scherpste analyses en de meest aangrijpende verhalen uit Limburg en ver daarbuiten te brengen.
Lees nu alle artikels voor maar € 1.75/week > Made in Limburg
- Wegwielrennen
Giro-eindwinnaar Primoz Roglic over zijn goede vriend die zaterdag ineens opdook: “We zijn in dezelfde plaats wereldkampioen schansspringen geworden”
- Wegwielrennen
Mark Cavendish na spurtwinst in Rome: “Ik vroeg grappend aan G of hij de lead out wou doen!”
- Wegwielrennen
Primoz Roglic koestert zijn eerste Girozege: “Dit zal tot het einde van mijn leven in mijn herinneringen blijven”
- Wegwielrennen
Algemeen manager Richard Plugge blikt terug op een geslaagde Giro: “Primoz Roglic is het toonbeeld van veerkracht bij Jumbo-Visma”
- Wegwielrennen
Mark Cavendish wuift met hulp van Geraint Thomas de Giro uit met historische overwinning, eindzege van Primoz Roglic komt niet meer in gevaar
- Wegwielrennen
Thibau Nys sprint met overschot naar winst in Ronde van Noorwegen en heeft eerste zege als prof beet: “Dit voelt als een grote opluchting”
- Wegwielrennen
Tien dingen die u mag onthouden van de Giro: van De Pluski tot de Vespa van Milan
- Wegwielrennen
VIDEO. Een F1-wissel versus slow motion: hoe Geraint Thomas cruciale seconden in rook zag opgaan tijdens fietswissel
- Wegwielrennen
Vrouw van Primoz Roglic kan Giro-triomf nog altijd niet goed vatten: “Wij hebben nog nooit zoiets als dit meegemaakt”
- Wegwielrennen
VIDEO. Zoontje van Primoz Roglic steelt de show met innige knuffel en dansje met mama na Giro-triomf
- Wegwielrennen
Vier jaar geleden was Viktor Verschaeve een grote wielerbelofte, vandaag door een mysterieuze kwaal renner af: “Er is geen dokter die ik niet gezien heb”
- Wielrennen
Toeval of niet? Toeschouwer die Roglic na pech weer vooruit duwde, blijkt zijn voormalige teamgenoot uit het schansspringen te zijn
- Wielrennen
Primoz Roglic en Geraint Thomas complimenteren elkaar op social media: “Het was een leuke strijd, niet?”
- Wegwielrennen
RECONSTRUCTIE. Zo haalde Primoz Roglic de Giro binnen: “Ik riep naar de mecanicien: fiets, fiets, fiets!”
- Wielrennen
Primoz Roglic na de dubbelslag in de Giro: “Godzijdank had ik nog een beetje het geluk aan mijn zijde”
- Wielrennen
DE SERRY STORIES. Pieter Serry ziet met Rome het einde van de Giro liggen: “Ik ben blij dat we het gehaald hebben met ons tweetjes”
- Wielrennen
VIDEO. Ploegmaats Primoz Roglic kijken bij podium vol spanning naar finale: “Dit is heel speciaal om mee te maken”
- Wielrennen
Lennert Van Eetvelt spoelt lastige periode door met ritzege in Alpes Isère Tour en is nieuwe leider: “Dit doet heel veel deugd”
- Wegwielrennen
VOORBESCHOUWING GIRO 2023. Rit 21 (Rome-Rome) Grijpt Mark Cavendish in massaspurt zijn allerlaatste kans of zet Milan de puntjes op de i?
- Wielrennen
VIDEO. Het moment waarop Primoz Roglic bijna Girozege aan zich voorbij zag gaan: “Trapte zelf m’n ketting eraf”
- Wielrennen
Geraint Thomas is onder de indruk van Primoz Roglic na mokerslag in de tijdrit: “Hij heeft me gesloopt, respect naar hem”
- Wielrennen
UITSLAG RONDE VAN ITALIË RIT 20. Ontketende Primoz Roglic kraakt Geraint Thomas in de klimtijdrit en wint op de voorlaatste dag de Giro
- Wielrennen
VIDEO. Laurenz Rex pakt uit met wheelies op zware Monte Lussari, Pieter Serry (en fiets) met de skilift naar beneden
- Wielrennen
Caleb Ewan gaat op en over Tim Merlier en sprint naar zege in GP Marcel Kint
- Wegwielrennen
LIVE GIRO RIT 20. Beestig lastige klimtijdrit beslist het duel tussen leider Thomas en uitdager Roglic