© REUTERS
Bankzitter Arteaga met Mexico naar finale Nations League, Hrosovsky helpt Slovaakse zege over de streep trekken
Mexico had genoeg aan een 2-2 gelijkspel tegen Panama om zich te kwalificeren voor de finale van de Nations League, Noord- en Midden-Amerikaanse zone. Genk-verdediger Gerardo Arteaga kwam in het beslissend duel niet van de bank.
Na een pover gelijkspel tegen Luxemburg klopte Slovakije zondagavond wel Bosnië-Herzegovina met 2-0. Patrik Hrosovsky mocht met een korte invalbeurt de zege over de streep helpen trekken.
In de voorrondes van de Nations League, Noord- en Midden-Amerikaanse zone, hebben de Verenigde Staten een monsterzege behaald in en tegen Grenada. Eindstand 1-7. Genkie Mark McKenzie maakte de partij vol. Leuk weetje nog. Bij de 0-3 zege van de nationale ploeg U18 tegen Engeland op vrijdag stopte Genk-doelman Mike Penders een strafschop van Jobe Bellingham, broer van Dortmund-speler Jude. Zondag klopten de U18 ook Kroatië met 3-0. Dit keer bleef Penders op de bank.(rco)
“Uitmuntende student, maar ook enorm slechte verliezer”: ouders en zus van Mark McKenzie over hun oogappel
Het kan nog, maar het wordt wel héél moeilijk voor KRC Genk: “We zijn afhankelijk van de rest”
Mark McKenzie: “Eén overwinning kan alles er weer totaal anders doen uitzien”
Mark McKenzie, de verrassende doelpuntenmachine van KRC Genk: “Vier op een rij zou geweldig zijn”
Mark McKenzie na frustrerende avond: “Laat refs microfoontjes dragen”