Hoe de puzzelstukjes voor Wout van Aert in elkaar vallen richting Ronde van Vlaanderen: “Maar ik roep me niet uit tot de topfavoriet”
Wout van Aert (28) heeft Gent-Wevelgem niet voor de tweede keer gewonnen. En toch stapte hij als de grote winnaar in de wagen richting Herentals. Ploegmaat Christophe Laporte kreeg de zege cadeau, de lof en het vertrouwen zijn voor Van Aert. De Kempenaar en Jumbo-Visma zijn klaar voor de Ronde van Vlaanderen.
Guy Van Den Langenbergh
Komt de beste Wout van Aert straks weer boven? “In de Tour presteerde ik al dingen die mensen voor onmogelijk hielden”
Jonas Vingegaard blikt vooruit: “Wout nog sterker in de Tour? Dan doet hij mee voor het klassement”
PARCOURS TOUR DE FRANCE 2023. Ontdek hier alle etappes tussen Bilbao en Parijs in detail (en schrijf de 6 belangrijkste data in je agenda!)
Amper vier dagen thuis en alweer zit hij op hoogtestage: Wout van Aert lijkt serieus zijn zinnen te zetten op Ronde van Zwitserland
Amper vier dagen thuis en alweer op hoogtestage: Wout van Aert lijkt serieus zijn zinnen te zetten op Ronde van Zwitserland
Strupar onthaalt Genk-supporters in fanzone van stadion: “Ik geloof erin”
Genkies uit hele wereld duimen mee: “ We geloven nog steeds dat de titel kan”
Spelers komen toe aan stadion Genk: “Eerst ontbijten, dan trainen”
Dimitri de Condé: “KRC Genk is gegroeid van gezapige naar ambitieuze familieclub”
Zo kunnen jonge Limburgse daders het goedmaken: confrontatie met slachtoffer en werken in rusthuis
Komt de beste Wout van Aert straks weer boven? “In de Tour presteerde ik al dingen die mensen voor onmogelijk hielden”
Hoopgevend nieuws: Bingoal WB-renner Julian Mertens ontwaakt uit coma
Tadej Pogacar zonder rittenkoers naar de Tour, maar tilt niet aan verstoorde aanloop: “Als ik Remco was, ik ging ook naar de Tour”
Jonas Vingegaard blikt vooruit: “Wout nog sterker in de Tour? Dan doet hij mee voor het klassement”
Marc Hirschi pakt in Italië 30ste seizoenszege voor Team UAE
Schattig, maar niet geschikt als huisdier: Natuurhulpcentrum vangt steeds meer servals op
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”