Met woede als brandstof en met de vinger op de mond: hoe Romelu Lukaku bij de Rode Duivels het ongelijk van Inter wil bewijzen
Romelu Lukaku (29) heeft zijn glimlach terug. De spits kende een tegenvallend WK en heeft het moeilijk bij zijn club Inter, maar bij de Rode Duivels bloeit Big Rom open. Hij snoerde zijn criticasters al de mond met zijn hattrick tegen Zweden en hoopt nu ook tegen Duitsland zijn killerinstinct te demonstreren. Als hij volgend seizoen Inter maar niet opnieuw moet inruilen voor zijn moederclub Chelsea.
Jürgen Geril in Keulen
Romelu Lukaku zet Inter op weg naar zege tegen Atalanta en is zeker van Champions League-voetbal
VIDEO. De opvallende speech van Romelu Lukaku voor de jeugdspelertjes van Anderlecht: “De oudere generatie komt jullie helpen”
Romelu Lukaku is niet de enige topsporter die sigaar rookt als er iets te vieren valt: Michael Jordan is het bekendste voorbeeld
VIDEO. Dansende Romelu Lukaku en ploegmaats van Inter vieren bekerwinst met sigaren in kleedkamer
Invaller Romelu Lukaku pakt de Italiaanse beker met Inter dankzij twee goals van maatje Lautaro Martinez
Patrik Hrosovsky zet KRC Genk met belangrijk doelpunt op weg naar zege: “We kunnen blijven dromen”
Knieblessure Bryan Heynen valt mee: “Emotioneel omdat ik team niet kon helpen”
Ja, het kan nog! KRC Genk houdt zijn kans op vijfde titel gaaf met zege op Club Brugge
ANALYSE. Stef Wijnants: “Tolu zakte zwaar door het ijs, Genk moet volgende week stuk sterker voor de dag komen”
Overwinningsfeest voor Erdogan loopt uit de hand in Genkse Stalenstraat: “Stuk straat als driftzone”
Zeno Debast reageert op preselectie voor EK met beloften: “Ik ben klaar om te spelen, zowel voor de eerste ploeg als voor de U21”
Charles De Ketelaere en Zeno Debast zitten in preselectie voor beloften-EK, ook Arthur Vermeeren kan debuut maken voor Jonge Duivels
Loïs Openda beloond na topseizoen? Rode Duivel staat helemaal bovenaan verlanglijstje AC Milan
“Walking my cat”: Jason Denayer amuseert zich in Dubai en gaat wandelen met tijger
Drugs, vuurwerk en Rode Duivels aan flarden gescheurd op gloednieuw Red Court: “Bewoners durven hier ’s avonds niet meer wandelen”
Schattig, maar niet geschikt als huisdier: Natuurhulpcentrum vangt steeds meer servals op
Waar eet … Ilse Liebens? “Hier serveren ze al decennialang de allerbeste pasta én droge humor”
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Lezers eten pizza en maken ritje in virtuele rollercoaster tijdens verwendag in de bib
Lotte Vanwezemael wint meteen haar eerste aflevering in ‘De Slimste Mens’: “Gewonnen van twee pitbulls”