© Reuters
Zalando gaat merken schrappen
Zalando staat op het punt om enkele merken te schrappen uit het aanbod. De Duitse webwinkel wil voortaan kwaliteit boven kwantiteit verkiezen.
Het grote aanbod op Zalando wordt binnenkort een beetje kleiner: vanaf 30 juni zullen klanten bepaalde merken niet meer in hun winkelmandje kunnen slepen. Om welke labels het precies gaat, wil de retailer momenteel niet kwijt.
Wat CEO Robert Gentz wel meegaf op een persconferentie, naar aanleiding van Zalando’s jaarcijfers, is dat het aanbod beter zal worden afgestemd. “Een ongeëvenaarde selectie hebben is goed, maar wat we echt willen is onze klanten een relevante en gecureerde selectie bieden”, klonk het. Dat suggereert dat Zalando kwaliteit boven kwantiteit zal verkiezen en dat duurzame labels hoogstwaarschijnlijk aan boord zullen blijven.
In februari van dit jaar raakte bekend dat Zalando honderden jobs wil schrappen. Onder meer de managementafdelingen zullen in de brokken delen. In een mail aan het personeel werd de reden achter de ontslagen bekendgemaakt. Daarin werd verwezen naar het feit dat de boom in de onlineverkoop tijdens de coronapandemie voorbij is.
21-jarige jongeman probeert twee agenten aan te rijden tijdens verkiezingsfeest in Heusden-Zolder
Erdogan behoudt de macht, maar ook een economie aan de afgrond
ANALYSE. Wie van de drie? KRC Genk kan zondag verschil maken met een fris hoofd en een stel fitte benen
Sterrenrestaurant Clos St. Denis wordt exclusieve eventlocatie
134 drugsboetes uitgedeeld en vijf dealers gepakt op Extrema, geen grote incidenten
Elfde editie van Extrema Outdoor was absolute voltreffer: “Beste festival van het land”