© AP
Paus Franciscus werkt al opnieuw vanuit ziekenhuis
Paus Franciscus, die woensdag in het ziekenhuis in Rome opgenomen werd met een luchtweginfectie, is aan de betere hand en heeft zijn werk hervat vanuit het ziekenhuis. Dat maakte het Vaticaan donderdag bekend.
mtmBron: BELGA
De gezondheid van de 86-jarige paus verbetert geleidelijk en de geplande behandelingen worden voortgezet. “Vanmorgen na het ontbijt heeft hij enkele kranten gelezen en zijn werk hervat”, zei woordvoerder Matteo Bruni van de Heilige Stoel in een verklaring.
Paus zegt dat Vaticaan geheime vredesmissie voert om oorlog in Oekraïne te beëindigen
Hasseltse scouts krijgen onverwachte ontmoeting met de paus: “Hij zag er niet goed uit”
Herstelde paus Franciscus viert Pasen in bijzijn van 45.000 gelovigen
Paus Franciscus noemt seks “vorm van rijkdom” en omarmt non-binaire mensen in nieuwe documentaire
Paus ziet af van deelname aan kruisweg omdat het te koud is
LIVE TITELSTRIJD. Wie kroont zich tot kampioen? Volg het hier de hele dag lang
De twijfelgevallen staan dan toch aan de aftrap: Vincent Janssen is fit genoeg en start in de basis bij Antwerp, Union start met zowel Teuma als Boniface
Cafés in Genk stromen langzaam vol: “Belangrijkste is dat ze winnen van Antwerp”
Troepen blauw-wit legioen maken zich op voor de strijd: “We zijn er helemaal klaar voor”
Houthalense buurt geschokt door ongeval waarbij 34-jarige vrouw meters ver is gekatapulteerd door auto
Hoe gemakkelijk raak je zonder voorschrift aan Ozempic? “Dit is het echte spul”