© AP
“Trump vliegt maandag naar New York en zal nacht voor voorgeleiding doorbrengen in Trump Tower”
De voormalige Amerikaanse president Donald Trump vliegt maandag vanuit zijn woonplaats in Florida naar New York, één dag voor zijn voorgeleiding in een rechtszaal in Manhattan. Hij zal maandagavond in zijn Trump Tower verblijven, schrijft Bloomberg op basis van anonieme bronnen. De voormalig president wordt dinsdagmiddag (lokale tijd) verwacht in het gerechtsgebouw van Manhattan.
Hij zal kortstondig worden opgepakt, zodat vingerafdrukken en politiefoto’s van hem kunnen gemaakt worden. Vaak worden beklaagden ook in de handboeien geslagen. Of dat in het geval van Trump zal gebeuren, is onduidelijk. Zeker is dat de ex-president na die procedure weer naar huis kan.
Na het horen van de aanklacht zal Trump naar verwachting zeggen niet schuldig te zijn. Daarna keert hij direct terug naar zijn verblijfplaats Mar-a-Lago. Hij gaf vrijdag nog te kennen dat hij “niet bang is voor wat er nog aankomt”.
Trump is aangeklaagd na een onderzoek naar zwijggeld betaald aan pornoster Stormy Daniels. Hij is de eerste voormalige Amerikaanse president ooit die is aangeklaagd.
Youtube stopt met verwijderen van fake news over verkiezingen van 2020 in Verenigde Staten
DeSantis zegt dat hij Trump amnestie wil verlenen als hij zelf tot president wordt verkozen
Trump zal zich in volle campagne voor de rechter moeten verantwoorden in strafzaak rond pornoster
Openbaar aanklager maakt brandhout van FBI-onderzoek naar band tussen Trump en Rusland
Rudy Giuliani aangeklaagd voor seksuele intimidatie en aanranding
Wie pakt zondag de landstitel: het wild, de jager of de lachende derde?
ANALYSE. Bossie: "Strontziek word ik van die wisselende voorspellingen"
Clubicoon Thomas Buffel supportert zondag voor KRC Genk: “Hopelijk beleeft Genk zondag zijn ‘Helicopter Sunday’”
RECONSTRUCTIE. Ei zo na tekende Mark van Bommel voor Genk, toch kon Antwerp hem naar de Bosuil lokken
Bart Hiemeleers (Genker Plantencentrum): “We verkopen 4.500 soorten, daarvoor komen de mensen van ver”
Rattenverdelgers draaien overuren in Limburgse gemeenten